| Tootja osanumber : | RT1206BRC07619RL |
|---|---|
| RoHSi staatus : | |
| Tootja / bränd : | Yageo |
| Varude seisukord : | - |
| Kirjeldus : | RES SMD 619 OHM 0.1% 1/4W 1206 |
| Laev alates : | Hongkong |
| Andmelehed : | RT1206BRC07619RL.pdf |
| Saadetise tee : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Osa nr | RT1206BRC07619RL |
|---|---|
| Tootja | Yageo |
| Kirjeldus | RES SMD 619 OHM 0.1% 1/4W 1206 |
| Lead Free status / RoHS staatus | |
| Saadaval olev kogus | Laos |
| Andmelehed | RT1206BRC07619RL.pdf |
| Tolerants | ±0.1% |
| Temperatuuri koefitsient | ±15ppm/°C |
| Pakkuja seadme pakett | 1206 |
| Suurus / mõõde | 0.122" L x 0.063" W (3.10mm x 1.60mm) |
| Seeria | RT |
| Vastupanu | 619 Ohms |
| Võimsus (W) | 0.25W, 1/4W |
| Pakett / kott | 1206 (3216 Metric) |
| Pakk | Tape & Reel (TR) |
| Töötemperatuur | -55°C ~ 155°C |
| Lõppude arv | 2 |
| Kõrgus - istutatud (max) | 0.026" (0.65mm) |
| Omadused | - |
| Ebaõnnestumise määr | - |
| Koostis | Thin Film |







RES SMD 61.9 OHM 0.1% 1/4W 1206
RES SMD 60.4 OHM 0.1% 1/4W 1206
RES SMD 604 OHM 0.1% 1/4W 1206
RES SMD 61.9K OHM 0.1% 1/4W 1206
RES SMD 604K OHM 0.1% 1/4W 1206
RES SMD 620 OHM 0.1% 1/4W 1206
RES SMD 60.4K OHM 0.1% 1/4W 1206
RES SMD 620K OHM 0.1% 1/4W 1206
RES SMD 619K OHM 0.1% 1/4W 1206
RES SMD 62K OHM 0.1% 1/4W 1206