Kvaliteet ja sertifikaadid

"Quality esimese" filosoofia säilitamine, RXelectronics on pühendunud oma klientidele kõrgeima kvaliteediga elektrooniliste komponentidega. Me korraldame komponentide ülevaatust meie QC kontrolli keskustes.

Abi Abi Sentry võltsitud detektori abiga


  • Tuvastada puuduvad või valed surevad, võlakirjajuhtmete puudumine, ebatäpsed PIN-kood ja PIN-i impedantsi variatsioonid
  • Pärast katsetamist tagastage lihtne pass või tulemused
  • Pakkuda komponentide autentsuse kõrget usaldust


Visuaalne kontroll

Kasutades tipptasemel kõrge resolutsiooniga mikroskoobid, rxelectronics meeskond juhib visuaalset kontrolli analüüsi meie maja lab.The osad oleks täielikult kontrollida pinna analüüsi, märgistades osade, kuupäeva koodi, coo, tihvtide staatus samuti saadud kogus sees Pakendamine, niiskuse indikaator, kuivatusaine nõuded ja nõuetekohane välimine pakend. Visuaalse kontrolli lõpetamiseks on see kiire ja tõhus, mis aitaks teil osade pinna staatuse edasisi teadmisi saada.

Solderbility test

Solderbility testil on plii tüüpi elektroodide osade hindamisel prioriteet. Hindamine viiakse läbi elektrooniliste komponentide jootmise jaoks vastavalt "märgamistasakaalu" põhimõttele.

De-kapsliteenused

Kasutades vahendeid osade välispaketi korrodeerimiseks, et kontrollida, kas vahvel on olemas vahvli suurus, tootja logo, autoriõiguse aasta ja vahvel koodi määramiseks kiibi autentsuse määramiseks.

Komponendi funktsionaalne test

Testimine täieliku funktsionaalsuse osade, mis sisaldas katsetamine DC parameetrid tagamaks, et osadel on kõik vajalikud funktsionaalsus, mis põhineb asjaomasel andmelehel.

X-ray testimine

X-ray testimine on reaalajas mittepurustav analüüs, et kontrollida komponendi sisemist riistvara. See keskendub peamiselt kiibi juhtraami kontrollimisele, vahvli suurusele, kulla traadi sidumise diagrammile, ESD kahjustuse ja aukudele. Kliendid saavad pakkuda kasutatavaid proove või võrrelda ja kontrollida ülejäänud eelmises perioodil ostetud tooteid.


Kvaliteet sertifitseeritud

ISO 9001: 2015 sertifikaadi reageerimine nr.: TUV100 04 4606
ISO 14001: 2015 sertifikaadi reageerimine nr.: TUV104 04 4606

Klõpsake sertifikaadi vaatamiseks:RX-TUV CER.

Certificate Reagistration No.: TUV100 04 4606 Certificate Reagistration No.: TUV100 04 4606