Privaatsuspoliitika

RXelectronics on pühendunud kõigi andmete kaitsmisele ja piirame selle kasutamist nendele eesmärkidele, mida me usume, aitab meil meie kliente paremini teenindada.
Palun vaadake meie poliitika allpool, et saada rohkem teada, kuidas me elektroonilist teavet kogume ja kasutame.

Teabe kogumine, kasutamine ja jagamine


Registreerimine: Me kogume teavet, mida pakute meile registreerimisel, et kasutada meie veebisaidi või muude veebiteenuste kasutamiseks. Teave, mida me koguda, võib sisaldada teie nime, postiaadressi, telefoni ja / või faksinumbreid, e-posti aadressi ja muud teavet teie ettevõtte kohta, mis võimaldab meil teid paremini teenindada.

Veebisaidi kasutamine: Me kogume teavet meie veebisaitide kasutamise ja navigeerimise kohta kasutajatele. Teave, mida me kogume, kaasa arvatud kasutajate IP-aadressid ja leheküljed, mida vaadatakse meie veebisaidi külastamisel, aitab meil suundumusi analüüsida, diagnoosida probleeme, saidi hooldust ja kogumise teabe kogumist.

Uudiskirjad ja e-post: Võime saata teile infolehed ja e-kirjad meie toodete ja teenuste või muu teabe kohta, mida me usume, võib teile huvi pakkuda. Lisaks võime teile teatada saidi uuendustest.

Teie juurdepääs teabele ja kontrollimiseks

Te võite loobuda kõikidest tulevastest kontaktidest meilt igal ajal. Iga kord saate teha järgmist meie veebisaidil esitatud e-posti aadressi või telefoninumbri kaudu:

Vaadake, milliseid andmeid on teie kohta, kui mõni
Muuda või korrigeeri kõik andmed, mis meil on
Olgem kustutada kõik andmed, mis meil on sinust
Väljendage mingit muret teie andmete kasutamise kohta

Me ei müü ega rentida mingit teavet, mida me kogume meie veebisaitide kaudu. Ja me julgustame teid meiega ühendust võtma info@RXelectronics.com-s, kui teil on küsimusi.