| Tootja osanumber : | AF0402FR-0724K9L |
|---|---|
| RoHSi staatus : | |
| Tootja / bränd : | Yageo |
| Varude seisukord : | 36511 pcs Stock |
| Kirjeldus : | RES SMD 24.9K OHM 1% 1/16W 0402 |
| Laev alates : | Hongkong |
| Andmelehed : | AF0402FR-0724K9L.pdf |
| Saadetise tee : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Osa nr | AF0402FR-0724K9L |
|---|---|
| Tootja | Yageo |
| Kirjeldus | RES SMD 24.9K OHM 1% 1/16W 0402 |
| Lead Free status / RoHS staatus | |
| Saadaval olev kogus | 36511 pcs |
| Andmelehed | AF0402FR-0724K9L.pdf |
| Tolerants | ±1% |
| Temperatuuri koefitsient | ±100ppm/°C |
| Pakkuja seadme pakett | 0402 |
| Suurus / mõõde | 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) |
| Seeria | AF |
| Vastupanu | 24.9 kOhms |
| Hinnangud | AEC-Q200 |
| Võimsus (W) | 0.063W, 1/16W |
| Pakett / kott | 0402 (1005 Metric) |
| Pakk | Tape & Reel (TR) |
| Töötemperatuur | -55°C ~ 155°C |
| Lõppude arv | 2 |
| Kõrgus - istutatud (max) | 0.015" (0.37mm) |
| Omadused | Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 |
| Ebaõnnestumise määr | - |
| Koostis | Thick Film |







RES SMD 24.9 OHM 1% 1/16W 0402

RES 24 OHM 1% 1/16W 0402

RES 249 OHM 1% 1/16W 0402
RES SMD 243 OHM 1% 1/16W 0402
RES SMD 24.3K OHM 1% 1/16W 0402
RES SMD 243K OHM 1% 1/16W 0402
RES SMD 255K OHM 1% 1/16W 0402

RES 24.3 OHM 1% 1/16W 0402

RES 249K OHM 1% 1/16W 0402
RES SMD 24K OHM 1% 1/16W 0402