| Tootja osanumber : | 8536510000 | RoHSi staatus : | RoHS vastavus |
|---|---|---|---|
| Tootja / bränd : | Weidmuller | Varude seisukord : | - |
| Kirjeldus : | RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 115V | Laev alates : | Hongkong |
| Andmelehed : | 8536510000(1).pdf8536510000(2).pdf8536510000(3).pdf | Saadetise tee : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Osa nr | 8536510000 |
|---|---|
| Tootja | Weidmuller |
| Kirjeldus | RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 115V |
| Lead Free status / RoHS staatus | RoHS vastavus |
| Saadaval olev kogus | Laos |
| Andmelehed | 8536510000(1).pdf8536510000(2).pdf8536510000(3).pdf |
| Lõpetamise stiil | Screw Terminal |
| Pinge muutmine | 250VAC - Max |
| Seeria | PRS |
| Tihendi hinnang | - |
| Relee tüüp | General Purpose |
| Pakk | Bulk |
| Töötemperatuur | -40°C ~ 50°C |
| Peab vabastama pinge | 11.5 VDC |
| Peab töötama pinget | 80.5 VDC |
| Paigaldus tüüp | DIN Rail |
| Omadused | Lighted Indicator, Socket Included |
| Kontaktindeks (praegune) | 10 A |
| Kontakt materjali | - |
| Kontaktvorm | SPDT (1 Form C) |
| Coil pinge | 115VDC |
| Coil tüüp | Non Latching |
| Mähise isolatsioon | - |
| Coil Current | 3.7 mA |







RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 12V
RELAY GEN PURPOSE SPDT 16A 24V

RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 12V

COUNTER 5 CHAR 5-110V PANEL MT
PDFRFQRELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 12V

RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 12V

COUNTER 5 CHAR 5-110V PANEL MT
PDFRFQRELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 24V
RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 12V

RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 115V