| Tootja osanumber : | CDR32BP240BFWSAB | RoHSi staatus : | RoHS mittevastav |
|---|---|---|---|
| Tootja / bränd : | Vishay / Vitramon | Varude seisukord : | - |
| Kirjeldus : | CAP CER 24PF 100V BP 1206 | Laev alates : | Hongkong |
| Andmelehed : | CDR32BP240BFWSAB.pdf | Saadetise tee : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Osa nr | CDR32BP240BFWSAB |
|---|---|
| Tootja | Vishay / Vitramon |
| Kirjeldus | CAP CER 24PF 100V BP 1206 |
| Lead Free status / RoHS staatus | RoHS mittevastav |
| Saadaval olev kogus | Laos |
| Andmelehed | CDR32BP240BFWSAB.pdf |
| Pinge - hinnatud | 100V |
| Tolerants | ±1% |
| Paksus (max) | 0.051" (1.30mm) |
| Temperatuuri koefitsient | BP |
| Suurus / mõõde | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| Seeria | Military, MIL-PRF-55681, CDR32 |
| Hinnangud | - |
| Pakett / kott | 1206 (3216 Metric) |
| Pakk | Bulk |
| Töötemperatuur | -55°C ~ 125°C |
| Paigaldus tüüp | Surface Mount, MLCC |
| Plii stiil | - |
| Juhtiv vahemaa | - |
| Kõrgus - istutatud (max) | - |
| Omadused | - |
| Ebaõnnestumise määr | S (0.001%) |
| Mahtuvus | 24 pF |
| Baastoote number | CDR32 |
| Taotlused | High Reliability |








CAP CER SMP MLC HI-REL
CAP CER 2200PF 50V BP 1206
CAP CER 24PF 100V 1% BP 1206
CAP CER 24PF 100V BP 1206

CAP CER SMP MLC HI-REL
CAP CER 24PF 100V BP 1206
CAP CER 24PF 100V 1% BP 1206
CAP CER 24PF 100V BP 1206

CAP CER SMP MLC HI-REL
CAP CER 24PF 100V BP 1206