| Tootja osanumber : | 150D336X9020R2B |
|---|---|
| RoHSi staatus : | RoHS mittevastav |
| Tootja / bränd : | Vishay / Sprague |
| Varude seisukord : | - |
| Kirjeldus : | CAP TANT 33UF 10% 20V AXIAL |
| Laev alates : | Hongkong |
| Andmelehed : | 150D336X9020R2B(1).pdf150D336X9020R2B(2).pdf |
| Saadetise tee : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Osa nr | 150D336X9020R2B |
|---|---|
| Tootja | Vishay / Sprague |
| Kirjeldus | CAP TANT 33UF 10% 20V AXIAL |
| Lead Free status / RoHS staatus | RoHS mittevastav |
| Saadaval olev kogus | Laos |
| Andmelehed | 150D336X9020R2B(1).pdf150D336X9020R2B(2).pdf |
| Pinge - hinnatud | 20 V |
| Tüüp | Hermetically Sealed |
| Tolerants | ±10% |
| Suurus / mõõde | 0.289" Dia x 0.686" L (7.34mm x 17.42mm) |
| Seeria | TANTALEX®, 150D |
| Hinnangud | - |
| Pakett / kott | Axial |
| Pakk | Bulk |
| Töötemperatuur | -55°C ~ 125°C |
| Paigaldus tüüp | Through Hole |
| Tootja suuruse kood | R |
| Eluaeg @ Temp. | 1000 Hrs @ 125°C |
| Juhtiv vahemaa | - |
| Kõrgus - istutatud (max) | - |
| Omadused | General Purpose |
| Ebaõnnestumise määr | - |
| ESR (samaväärse seeria takistus) | - |
| Mahtuvus | 33 µF |







CAP TANT 33UF 10% 15V AXIAL
CAP TANT 33UF 10% 15V AXIAL
CAP TANT 33UF 10% 20V AXIAL
CAP TANT 33UF 10% 20V AXIAL
CAP TANT 33UF 10% 10V AXIAL
CAP TANT 33UF 10% 20V AXIAL
CAP TANT 33UF 10% 15V AXIAL
CAP TANT 33UF 10% 15V AXIAL
CAP TANT 33UF 10% 20V AXIAL
CAP TANT 33UF 10% 35V AXIAL