| Tootja osanumber : | VI-J53-EY-S | RoHSi staatus : | RoHS mittevastav |
|---|---|---|---|
| Tootja / bränd : | Vicor | Varude seisukord : | - |
| Kirjeldus : | DC DC CONVERTER 24V 50W | Laev alates : | Hongkong |
| Andmelehed : | VI-J53-EY-S(1).pdfVI-J53-EY-S(2).pdfVI-J53-EY-S(3).pdfVI-J53-EY-S(4).pdf | Saadetise tee : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Osa nr | VI-J53-EY-S |
|---|---|
| Tootja | Vicor |
| Kirjeldus | DC DC CONVERTER 24V 50W |
| Lead Free status / RoHS staatus | RoHS mittevastav |
| Saadaval olev kogus | Laos |
| Andmelehed | VI-J53-EY-S(1).pdfVI-J53-EY-S(2).pdfVI-J53-EY-S(3).pdfVI-J53-EY-S(4).pdf |
| Pinge - väljund 3 | - |
| Pinge - väljund 2 | - |
| Pinge - väljund 1 | 24V |
| Pinge - isolatsioon | 3 kV |
| Pinge - sisend (min) | 100V |
| Pinge - sisend (max) | 200V |
| Tüüp | Isolated Module |
| Suurus / mõõde | 2.28' L x 1.80' W x 0.52' H (57.9mm x 45.7mm x 13.2mm) |
| Seeria | VI-J00™ (50W) |
| Võimsus (W) | 50 W |
| Pakett / kott | Half Brick |
| Pakk | Bulk |
| Töötemperatuur | -10°C ~ 100°C |
| Väljundite arv | 1 |
| Paigaldus tüüp | Through Hole |
| Omadused | OCP, SCP |
| Tõhusus | 88% |
| Praegune - väljund (max) | 2.08A |
| Baastoote number | VI-J53 |
| Taotlused | ITE (Commercial) |







DC DC CONVERTER 24V 50W
DC DC CONVERTER 24V 50W
DC DC CONVERTER 24V 50W
DC DC CONVERTER 24V 50W
DC DC CONVERTER 24V 25W
DC DC CONVERTER 24V 50W
DC DC CONVERTER 24V 25W
DC DC CONVERTER 24V 25W
DC DC CONVERTER 24V 25W
DC DC CONVERTER 24V 25W