| Tootja osanumber : | VI-J0R-CZ-F4 | RoHSi staatus : | RoHS mittevastav |
|---|---|---|---|
| Tootja / bränd : | Vicor | Varude seisukord : | - |
| Kirjeldus : | DC DC CONVERTER 7.5V 25W | Laev alates : | Hongkong |
| Andmelehed : | VI-J0R-CZ-F4(1).pdfVI-J0R-CZ-F4(2).pdfVI-J0R-CZ-F4(3).pdf | Saadetise tee : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Osa nr | VI-J0R-CZ-F4 |
|---|---|
| Tootja | Vicor |
| Kirjeldus | DC DC CONVERTER 7.5V 25W |
| Lead Free status / RoHS staatus | RoHS mittevastav |
| Saadaval olev kogus | Laos |
| Andmelehed | VI-J0R-CZ-F4(1).pdfVI-J0R-CZ-F4(2).pdfVI-J0R-CZ-F4(3).pdf |
| Pinge - väljund 3 | - |
| Pinge - väljund 2 | - |
| Pinge - väljund 1 | 7.5V |
| Pinge - isolatsioon | 3 kV |
| Pinge - sisend (min) | 10V |
| Pinge - sisend (max) | 20V |
| Tüüp | Isolated Module |
| Suurus / mõõde | 2.28" L x 1.86" W x 1.04" H (57.9mm x 47.2mm x 26.4mm) |
| Seeria | VI-J00™ (25W) |
| Võimsus (W) | 25 W |
| Pakett / kott | Half Brick |
| Pakk | Bulk |
| Töötemperatuur | -25°C ~ 100°C |
| Väljundite arv | 1 |
| Paigaldus tüüp | Through Hole |
| Omadused | OCP, SCP |
| Tõhusus | 90% |
| Praegune - väljund (max) | 3.33A |
| Baastoote number | VI-J0R |
| Taotlused | ITE (Commercial) |







DC DC CONVERTER 7.5V 25W
DC DC CONVERTER 7.5V 50W
DC DC CONVERTER 7.5V 25W
DC DC CONVERTER 7.5V 25W
DC DC CONVERTER 7.5V 50W
DC DC CONVERTER 7.5V 25W
DC DC CONVERTER 7.5V 25W
DC DC CONVERTER 7.5V 50W
DC DC CONVERTER 7.5V 50W
DC DC CONVERTER 7.5V 25W