| Tootja osanumber : | VI-24V-EV-S | RoHSi staatus : | RoHS mittevastav |
|---|---|---|---|
| Tootja / bränd : | Vicor | Varude seisukord : | - |
| Kirjeldus : | DC DC CONVERTER 5.8V 150W | Laev alates : | Hongkong |
| Andmelehed : | VI-24V-EV-S(1).pdfVI-24V-EV-S(2).pdfVI-24V-EV-S(3).pdf | Saadetise tee : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Osa nr | VI-24V-EV-S |
|---|---|
| Tootja | Vicor |
| Kirjeldus | DC DC CONVERTER 5.8V 150W |
| Lead Free status / RoHS staatus | RoHS mittevastav |
| Saadaval olev kogus | Laos |
| Andmelehed | VI-24V-EV-S(1).pdfVI-24V-EV-S(2).pdfVI-24V-EV-S(3).pdf |
| Pinge - väljund 3 | - |
| Pinge - väljund 2 | - |
| Pinge - väljund 1 | 5.8V |
| Pinge - isolatsioon | 3 kV |
| Pinge - sisend (min) | 55V |
| Pinge - sisend (max) | 100V |
| Tüüp | Isolated Module |
| Suurus / mõõde | 4.60" L x 1.80" W x 0.52" H (116.8mm x 45.7mm x 13.2mm) |
| Seeria | VI-200™ (150W) |
| Võimsus (W) | 150 W |
| Pakett / kott | Full Brick |
| Pakk | Bulk |
| Töötemperatuur | -10°C ~ 85°C |
| Väljundite arv | 1 |
| Paigaldus tüüp | Through Hole |
| Omadused | OCP, OTP, OVP, SCP |
| Tõhusus | 88% |
| Praegune - väljund (max) | 25.86A |
| Baastoote number | VI-24V |
| Taotlused | ITE (Commercial) |








DC DC CONVERTER 5.8V 150W
DC DC CONVERTER 5.8V 100W
DC DC CONVERTER 5.8V 100W
DC DC CONVERTER 5.8V 150W
DC DC CONVERTER 5.8V 150W
DC DC CONVERTER 5.8V 100W

DC DC CONVERTER 5.8V 100W
DC DC CONVERTER 5.8V 150W
DC DC CONVERTER 5.8V 150W
DC DC CONVERTER 5.8V 100W