| Tootja osanumber : | VE-JWK-IX | RoHSi staatus : | |
|---|---|---|---|
| Tootja / bränd : | Vicor | Varude seisukord : | - |
| Kirjeldus : | DC DC CONVERTER 40V 75W | Laev alates : | Hongkong |
| Andmelehed : | VE-JWK-IX(1).pdfVE-JWK-IX(2).pdfVE-JWK-IX(3).pdfVE-JWK-IX(4).pdf | Saadetise tee : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Osa nr | VE-JWK-IX |
|---|---|
| Tootja | Vicor |
| Kirjeldus | DC DC CONVERTER 40V 75W |
| Lead Free status / RoHS staatus | |
| Saadaval olev kogus | Laos |
| Andmelehed | VE-JWK-IX(1).pdfVE-JWK-IX(2).pdfVE-JWK-IX(3).pdfVE-JWK-IX(4).pdf |
| Pinge - väljund 3 | - |
| Pinge - väljund 2 | - |
| Pinge - väljund 1 | 40V |
| Pinge - isolatsioon | 3 kV |
| Pinge - sisend (min) | 18V |
| Pinge - sisend (max) | 36V |
| Tüüp | Isolated Module |
| Suurus / mõõde | 2.28" L x 2.40" W x 0.50" H (57.9mm x 70.0mm x 12.7mm) |
| Seeria | VE-J00™ (75W) |
| Võimsus (W) | 75 W |
| Pakett / kott | Half Brick |
| Pakk | Bulk |
| Töötemperatuur | -40°C ~ 100°C |
| Väljundite arv | 1 |
| Paigaldus tüüp | Through Hole |
| Omadused | OCP, SCP |
| Tõhusus | 90% |
| Praegune - väljund (max) | 1.88A |
| Baastoote number | VE-JWK |
| Taotlused | ITE (Commercial) |








DC DC CONVERTER 40V 75W

DC DC CONVERTER 40V 100W

DC DC CONVERTER 40V 100W

DC DC CONVERTER 40V 75W

DC DC CONVERTER 40V 100W

DC DC CONVERTER 40V 100W

DC DC CONVERTER 40V 75W

DC DC CONVERTER 40V 75W

DC DC CONVERTER 40V 75W

DC DC CONVERTER 40V 100W