| Tootja osanumber : | VE-BTH-CX-F4 | RoHSi staatus : | |
|---|---|---|---|
| Tootja / bränd : | Vicor | Varude seisukord : | - |
| Kirjeldus : | DC DC CONVERTER 52V 75W | Laev alates : | Hongkong |
| Andmelehed : | VE-BTH-CX-F4(1).pdfVE-BTH-CX-F4(2).pdfVE-BTH-CX-F4(3).pdfVE-BTH-CX-F4(4).pdf | Saadetise tee : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Osa nr | VE-BTH-CX-F4 |
|---|---|
| Tootja | Vicor |
| Kirjeldus | DC DC CONVERTER 52V 75W |
| Lead Free status / RoHS staatus | |
| Saadaval olev kogus | Laos |
| Andmelehed | VE-BTH-CX-F4(1).pdfVE-BTH-CX-F4(2).pdfVE-BTH-CX-F4(3).pdfVE-BTH-CX-F4(4).pdf |
| Pinge - väljund 3 | - |
| Pinge - väljund 2 | - |
| Pinge - väljund 1 | 52V |
| Pinge - isolatsioon | 3 kV |
| Pinge - sisend (min) | 66V |
| Pinge - sisend (max) | 160V |
| Tüüp | Isolated Module |
| Suurus / mõõde | 4.60" L x 1.86" W x 1.05" H (116.8mm x 47.2mm x 26.7mm) |
| Seeria | VE-200™ (75W) |
| Võimsus (W) | 75 W |
| Pakett / kott | Full Brick |
| Pakk | Bulk |
| Töötemperatuur | -25°C ~ 85°C |
| Väljundite arv | 1 |
| Paigaldus tüüp | Through Hole |
| Omadused | OCP, OTP, OVP, SCP |
| Tõhusus | 90% |
| Praegune - väljund (max) | 1.44A |
| Baastoote number | VE-BTH |
| Taotlused | ITE (Commercial) |








DC DC CONVERTER 52V 75W

DC DC CONVERTER 52V 75W

DC DC CONVERTER 52V 50W

DC DC CONVERTER 52V 75W

DC DC CONVERTER 52V 75W

DC DC CONVERTER 52V 50W

DC DC CONVERTER 52V 75W

DC DC CONVERTER 52V 50W

DC DC CONVERTER 52V 75W

DC DC CONVERTER 52V 50W