| Tootja osanumber : | 971603X92WYN | RoHSi staatus : | RoHS mittevastav |
|---|---|---|---|
| Tootja / bränd : | VCC (Visual Communications Company) | Varude seisukord : | - |
| Kirjeldus : | IND YLW 14V 5/16" SNAP MNT 6"LD | Laev alates : | Hongkong |
| Andmelehed : | 971603X92WYN(1).pdf971603X92WYN(2).pdf971603X92WYN(3).pdf971603X92WYN(4).pdf971603X92WYN(5).pdf | Saadetise tee : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Osa nr | 971603X92WYN |
|---|---|
| Tootja | VCC (Visual Communications Company) |
| Kirjeldus | IND YLW 14V 5/16" SNAP MNT 6"LD |
| Lead Free status / RoHS staatus | RoHS mittevastav |
| Saadaval olev kogus | Laos |
| Andmelehed | 971603X92WYN(1).pdf971603X92WYN(2).pdf971603X92WYN(3).pdf971603X92WYN(4).pdf971603X92WYN(5).pdf |
| Lainepikkus - tipp | - |
| Pinge | 14V |
| Vaatenurk | - |
| Tüüp | Incandescent |
| Lõpetamise stiil | Wire Leads - 6' (152.40mm) |
| Seeria | 971 |
| Hinnangud | Vf (Typ), If (Max) |
| Panel Cutout Shape | Round |
| Panel Cutout Mõõtmed | 0.31' (7.87mm) |
| Pakk | Bulk |
| Millicandela hinnang | - |
| Objektiivi läbipaistvus | Clear |
| Objektiivi stiil | Round with Flat Top |
| Objektiivi suurus | - |
| Objektiivi värv | Colorless |
| Lambi värv | Yellow |
| Ingress Protection | - |
| Omadused | - |
| Praegune | 80mA |








INCAND PANEL INDICATOR 28V
PDFRFQ
IND GRN 28V 5/16" SNAP MNT 6"LD
PDFRFQ
IND RED 28V 5/16" SNAP MNT 6"LD
PDFRFQHEX STANDOFF M6 STEEL 60MM

INCAND PANEL INDICATOR 14V
PDFRFQ
INCAND PANEL INDICATOR 14V
PDFRFQ
IND RED 14V 5/16" SNAP MNT 6"LD
PDFRFQ
M50X1.5 HP CORD GRIP EMI/RFI

INCAND PANEL INDICATOR 14V
PDFRFQ
INCAND PANEL INDICATOR 28V
PDFRFQ