| Tootja osanumber : | TMK021CG7R1BK5W |
|---|---|
| RoHSi staatus : | |
| Tootja / bränd : | Taiyo Yuden |
| Varude seisukord : | - |
| Kirjeldus : | CAP CER 7.1PF 25V C0G/NP0 008004 |
| Laev alates : | Hongkong |
| Andmelehed : | TMK021CG7R1BK5W(1).pdfTMK021CG7R1BK5W(2).pdfTMK021CG7R1BK5W(3).pdf |
| Saadetise tee : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Osa nr | TMK021CG7R1BK5W |
|---|---|
| Tootja | Taiyo Yuden |
| Kirjeldus | CAP CER 7.1PF 25V C0G/NP0 008004 |
| Lead Free status / RoHS staatus | |
| Saadaval olev kogus | Laos |
| Andmelehed | TMK021CG7R1BK5W(1).pdfTMK021CG7R1BK5W(2).pdfTMK021CG7R1BK5W(3).pdf |
| Pinge - hinnatud | 25V |
| Tolerants | ±0.1pF |
| Paksus (max) | 0.006' (0.14mm) |
| Temperatuuri koefitsient | C0G, NP0 |
| Suurus / mõõde | 0.010' L x 0.005' W (0.25mm x 0.13mm) |
| Seeria | M |
| Hinnangud | - |
| Pakett / kott | 008004 (0201 Metric) |
| Pakk | Tape & Reel (TR) |
| Töötemperatuur | -55°C ~ 125°C |
| Paigaldus tüüp | Surface Mount, MLCC |
| Plii stiil | - |
| Juhtiv vahemaa | - |
| Kõrgus - istutatud (max) | - |
| Omadused | - |
| Mahtuvus | 7.1 pF |
| Baastoote number | TMK021C |
| Taotlused | General Purpose |







CAP CER 6.9PF 25V C0G/NP0 008004
CAP CER 6.9PF 25V C0G/NP0 008004
CAP CER 7.2PF 25V C0G/NP0 008004
CAP CER 7.2PF 25V C0G/NP0 008004
CAP CER 7.3PF 25V C0G/NP0 008004
CAP CER 7.1PF 25V C0G/NP0 008004
CAP CER 6.8PF 25V C0G/NP0 008004
CAP CER 7.1PF 25V C0G/NP0 008004
CAP CER 7.2PF 25V C0G/NP0 008004
CAP CER 6.9PF 25V C0G/NP0 008004