| Tootja osanumber : | LAN02TA1R0J | RoHSi staatus : | |
|---|---|---|---|
| Tootja / bränd : | Taiyo Yuden | Varude seisukord : | - |
| Kirjeldus : | FIXED IND 1UH 500MA 320 MOHM TH | Laev alates : | Hongkong |
| Andmelehed : | LAN02TA1R0J(1).pdfLAN02TA1R0J(2).pdf | Saadetise tee : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Osa nr | LAN02TA1R0J |
|---|---|
| Tootja | Taiyo Yuden |
| Kirjeldus | FIXED IND 1UH 500MA 320 MOHM TH |
| Lead Free status / RoHS staatus | |
| Saadaval olev kogus | Laos |
| Andmelehed | LAN02TA1R0J(1).pdfLAN02TA1R0J(2).pdf |
| Tüüp | - |
| Tolerants | ±5% |
| Pakkuja seadme pakett | - |
| Suurus / mõõde | 0.094' Dia x 0.142' L (2.40mm x 3.60mm) |
| Varjestus | Unshielded |
| Seeria | LA, N Type |
| Hinnangud | - |
| Q @ Freq | 50 @ 25.2MHz |
| Pakett / kott | Axial |
| Pakk | Tray |
| Töötemperatuur | -25°C ~ 105°C |
| Paigaldus tüüp | Through Hole |
| Materjal - tuum | - |
| Induktiivsagedus - test | 25.2 MHz |
| Induktiivsus | 1 µH |
| Kõrgus - istutatud (max) | - |
| Sagedus - Self Resonant | 240MHz |
| DC-takistus (DCR) | 320mOhm Max |
| Praegune hinnang (AMP) | 500 mA |
| Praegune - küllastus (ISAT) | - |








FIXED IND 180UH 80MA 11.5 OHM TH

FIXED IND 1.8UH 430MA 420MOHM TH

FIXED IND 15UH 265MA 1.2 OHM TH

FIXED IND 1.5UH 450MA 380MOHM TH

FIXED IND 22UH 235MA 1.5 OHM TH

FIXED IND 220UH 75MA 13 OHM TH

FIXED IND 120UH 90MA 9.2 OHM TH

FIXED IND 1.2UH 480MA 350MOHM TH

FIXED IND 18UH 250MA 1.3 OHM TH

FIXED IND 150UH 85MA 10.5 OHM TH