| Tootja osanumber : | RR0816P-1622-D-21C |
|---|---|
| RoHSi staatus : | |
| Tootja / bränd : | Susumu |
| Varude seisukord : | 5162 pcs Stock |
| Kirjeldus : | RES SMD 16.2KOHM 0.5% 1/16W 0603 |
| Laev alates : | Hongkong |
| Andmelehed : | RR0816P-1622-D-21C(1).pdfRR0816P-1622-D-21C(2).pdfRR0816P-1622-D-21C(3).pdf |
| Saadetise tee : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Osa nr | RR0816P-1622-D-21C |
|---|---|
| Tootja | Susumu |
| Kirjeldus | RES SMD 16.2KOHM 0.5% 1/16W 0603 |
| Lead Free status / RoHS staatus | |
| Saadaval olev kogus | 5162 pcs |
| Andmelehed | RR0816P-1622-D-21C(1).pdfRR0816P-1622-D-21C(2).pdfRR0816P-1622-D-21C(3).pdf |
| Tolerants | ±0.5% |
| Temperatuuri koefitsient | ±25ppm/°C |
| Pakkuja seadme pakett | 0603 |
| Suurus / mõõde | 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) |
| Seeria | RR |
| Vastupanu | 16.2 kOhms |
| Võimsus (W) | 0.063W, 1/16W |
| Pakett / kott | 0603 (1608 Metric) |
| Pakk | Tape & Reel (TR) |
| Töötemperatuur | -55°C ~ 125°C |
| Lõppude arv | 2 |
| Kõrgus - istutatud (max) | 0.020" (0.50mm) |
| Omadused | - |
| Ebaõnnestumise määr | - |
| Koostis | Thin Film |







RES SMD 1.6K OHM 0.5% 1/16W 0603
RES SMD 1.6K OHM 0.1% 1/16W 0603
RES SMD 160K OHM 0.5% 1/16W 0603
RES SMD 1.62KOHM 0.5% 1/16W 0603
RES SMD 16K OHM 0.1% 1/16W 0603
RES SMD 162 OHM 0.1% 1/16W 0603
RES SMD 162K OHM 0.5% 1/16W 0603
RES SMD 162 OHM 0.5% 1/16W 0603
RES SMD 16K OHM 0.5% 1/16W 0603
RES SMD 160K OHM 0.1% 1/16W 0603