| Tootja osanumber : | ESM28DTBI |
|---|---|
| RoHSi staatus : | |
| Tootja / bränd : | Sullins Connector Solutions |
| Varude seisukord : | - |
| Kirjeldus : | CONN EDGE DUAL FMALE 56POS 0.156 |
| Laev alates : | Hongkong |
| Andmelehed : | ESM28DTBI(1).pdfESM28DTBI(2).pdf |
| Saadetise tee : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Osa nr | ESM28DTBI |
|---|---|
| Tootja | Sullins Connector Solutions |
| Kirjeldus | CONN EDGE DUAL FMALE 56POS 0.156 |
| Lead Free status / RoHS staatus | |
| Saadaval olev kogus | Laos |
| Andmelehed | ESM28DTBI(1).pdfESM28DTBI(2).pdf |
| Lõpetamine | Solder |
| Seeria | - |
| Loe ette | Dual |
| Pigi | 0.156' (3.96mm) |
| Pakk | Tray |
| Töötemperatuur | -65°C ~ 125°C |
| Ridade arv | 2 |
| Positsioonide arv / laht / rida | 28 |
| Positsioonide arv | 56 |
| Paigaldus tüüp | Through Hole, Right Angle |
| Materjal - isolatsioon | Polybutylene Terephthalate (PBT) |
| Sugu | Female |
| Ääriku omadus | Top Mount Opening, Threaded Insert, 4-40 |
| Omadused | - |
| Kontakttekst | Loop Bellows |
| Kontakt materjali | Phosphor Bronze |
| Kontakt viimistluse paksus | 10.0µin (0.25µm) |
| Kontakt Finish | Gold |
| Värv | Blue |
| Kaardi tüüp | Non Specified - Dual Edge |
| Kaardi paksus | 0.062' (1.57mm) |
| Baastoote number | ESM28 |








CONN EDGE DUAL FMALE 56POS 0.156

CONN EDGE DUAL FMALE 56POS 0.156

CONN EDGE DUAL FMALE 56POS 0.156

CONN EDGE DUAL FMALE 56POS 0.156

CONN EDGE DUAL FMALE 56POS 0.156

CONN EDGE DUAL FMALE 56POS 0.156

CONN EDGE DUAL FMALE 56POS 0.156

CONN EDGE DUAL FMALE 56POS 0.156

CONN EDGE DUAL FMALE 56POS 0.156

CONN EDGE DUAL FMALE 56POS 0.156