Osa number:SIT9120AC-1D2-25E100.000000Y
- Kuupäev: 2024/07/19
- Kestus: 10 second
- Video suurus: 9.88 MB
- Videoekraanipilt



| Tootja osanumber : | SIT9120AI-1BF-33S166.660000E |
|---|---|
| RoHSi staatus : | Plii vaba / RoHS vastavuses |
| Tootja / bränd : | SiTime |
| Varude seisukord : | - |
| Kirjeldus : | -40 TO 85C, 3225, 10PPM, 3.3V, 1 |
| Laev alates : | Hongkong |
| Andmelehed : | SIT9120AI-1BF-33S166.660000E.pdf |
| Saadetise tee : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Osa nr | SIT9120AI-1BF-33S166.660000E |
|---|---|
| Tootja | SiTime |
| Kirjeldus | -40 TO 85C, 3225, 10PPM, 3.3V, 1 |
| Lead Free status / RoHS staatus | Plii vaba / RoHS vastavuses |
| Saadaval olev kogus | Laos |
| Andmelehed | SIT9120AI-1BF-33S166.660000E.pdf |
| Suurus / mõõde | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Seeria | * |
| Pakend | Tape & Reel (TR) |
| Pakett / kott | 6-SMD, No Lead |
| Muud nimed | 1473-17281-2 SIT9120AI-1BF-33S166.660000E-ND |
| Paigaldus tüüp | Surface Mount |
| Niiskuse tundlikkuse tase (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Tootja Standardne pliiaeg | 5 Weeks |
| Lead Free status / RoHS staatus | Lead free / RoHS Compliant |
| Kõrgus - istutatud (max) | 0.032" (0.80mm) |
| Täpsem kirjeldus | Oscillator 6-SMD, No Lead |










-40 TO 85C, 3225, 10PPM, 3.3V, 1
-40 TO 85C, 3225, 10PPM, 3.3V, 1
-40 TO 85C, 3225, 10PPM, 3.3V, 1
-40 TO 85C, 3225, 10PPM, 3.3V, 1
-40 TO 85C, 3225, 10PPM, 3.3V, 1
-40 TO 85C, 3225, 10PPM, 3.3V, 1
-40 TO 85C, 3225, 10PPM, 3.3V, 1
-40 TO 85C, 3225, 10PPM, 3.3V, 1
-40 TO 85C, 3225, 10PPM, 3.3V, 1
-40 TO 85C, 3225, 10PPM, 3.3V, 1