| Tootja osanumber : | SIT8208AI-2F-28E-30.000000X |
|---|---|
| RoHSi staatus : | |
| Tootja / bränd : | SiTime |
| Varude seisukord : | - |
| Kirjeldus : | MEMS OSC XO 30.0000MHZ LVCMOS LV |
| Laev alates : | Hongkong |
| Andmelehed : | SIT8208AI-2F-28E-30.000000X.pdf |
| Saadetise tee : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Osa nr | SIT8208AI-2F-28E-30.000000X |
|---|---|
| Tootja | SiTime |
| Kirjeldus | MEMS OSC XO 30.0000MHZ LVCMOS LV |
| Lead Free status / RoHS staatus | |
| Saadaval olev kogus | Laos |
| Andmelehed | SIT8208AI-2F-28E-30.000000X.pdf |
| Pinge - varustus | 2.8V |
| Tüüp | XO (Standard) |
| Spread Spectrum Bandwidth | - |
| Suurus / mõõde | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Seeria | SiT8208 |
| Hinnangud | - |
| Pakett / kott | 4-SMD, No Lead |
| Pakk | Tape & Reel (TR) |
| Väljund | LVCMOS, LVTTL |
| Töötemperatuur | -40°C ~ 85°C |
| Paigaldus tüüp | Surface Mount |
| Kõrgus - istutatud (max) | 0.031" (0.80mm) |
| Funktsioon | Enable/Disable |
| Sageduse stabiilsus | ±10ppm |
| Sagedus | 30 MHz |
| Praegune - Supply (Max) | 33mA |
| Praegune - Supply (Keelatud) (Max) | 31mA |
| Base Resonator | MEMS |
| Absolute Pull Range (APR) | - |







MEMS OSC XO 31.2500MHZ LVCMOS LV
MEMS OSC XO 31.2500MHZ LVCMOS LV
MEMS OSC XO 3.5700MHZ LVCM LVTTL
MEMS OSC XO 30.0000MHZ LVCMOS LV
MEMS OSC XO 32.7680MHZ LVCMOS LV
MEMS OSC XO 3.5700MHZ LVCM LVTTL
MEMS OSC XO 3.5700MHZ LVCM LVTTL
MEMS OSC XO 31.2500MHZ LVCMOS LV
MEMS OSC XO 28.6363MHZ LVCMOS LV
MEMS OSC XO 30.0000MHZ LVCMOS LV