| Tootja osanumber : | SIT5357AI-FP-25VT-122.880000 |
|---|---|
| RoHSi staatus : | |
| Tootja / bränd : | SiTime |
| Varude seisukord : | - |
| Kirjeldus : | MEMS OSC VCTCXO 122.8800MHZ |
| Laev alates : | Hongkong |
| Andmelehed : | SIT5357AI-FP-25VT-122.880000.pdf |
| Saadetise tee : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Osa nr | SIT5357AI-FP-25VT-122.880000 |
|---|---|
| Tootja | SiTime |
| Kirjeldus | MEMS OSC VCTCXO 122.8800MHZ |
| Lead Free status / RoHS staatus | |
| Saadaval olev kogus | Laos |
| Andmelehed | SIT5357AI-FP-25VT-122.880000.pdf |
| Pinge - varustus | 2.5V |
| Tüüp | VCTCXO |
| Spread Spectrum Bandwidth | - |
| Suurus / mõõde | 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) |
| Seeria | SiT5357, Elite Platform™ |
| Pakett / kott | 10-SMD, No Lead |
| Pakk | Strip |
| Väljund | LVCMOS |
| Töötemperatuur | -40°C ~ 85°C |
| Paigaldus tüüp | Surface Mount |
| Kõrgus - istutatud (max) | 0.031" (0.80mm) |
| Funktsioon | - |
| Sageduse stabiilsus | ±200ppb |
| Sagedus | 122.88 MHz |
| Base Resonator | MEMS |
| Absolute Pull Range (APR) | ±6.25ppm |







MEMS OSC VCTCXO 200.0000MHZ SMD
MEMS OSC TCXO 98.3040MHZ LVCMOS
MEMS OSC TCXO 122.8800MHZ LVCMOS
MEMS OSC VCTCXO 100.0000MHZ
MEMS OSC VCTCXO 98.3040MHZ
MEMS OSC TCXO 98.3040MHZ LVCMOS
MEMS OSC TCXO 122.8800MHZ LVCMOS
MEMS OSC TCXO 100.0000MHZ LVCMOS
MEMS OSC TCXO 100.0000MHZ LVCMOS
MEMS OSC TCXO 98.3040MHZ LVCMOS