| Tootja osanumber : | SIT1602BC-23-25E-26.000000 |
|---|---|
| RoHSi staatus : | |
| Tootja / bränd : | SiTime |
| Varude seisukord : | - |
| Kirjeldus : | MEMS OSC XO 26.0000MHZ H/LV-CMOS |
| Laev alates : | Hongkong |
| Andmelehed : | SIT1602BC-23-25E-26.000000.pdf |
| Saadetise tee : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Osa nr | SIT1602BC-23-25E-26.000000 |
|---|---|
| Tootja | SiTime |
| Kirjeldus | MEMS OSC XO 26.0000MHZ H/LV-CMOS |
| Lead Free status / RoHS staatus | |
| Saadaval olev kogus | Laos |
| Andmelehed | SIT1602BC-23-25E-26.000000.pdf |
| Pinge - varustus | 2.5V |
| Tüüp | XO (Standard) |
| Spread Spectrum Bandwidth | - |
| Suurus / mõõde | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Seeria | SiT1602B |
| Hinnangud | - |
| Pakett / kott | 4-SMD, No Lead |
| Pakk | Strip |
| Väljund | HCMOS, LVCMOS |
| Töötemperatuur | -20°C ~ 70°C |
| Paigaldus tüüp | Surface Mount |
| Kõrgus - istutatud (max) | 0.031" (0.80mm) |
| Funktsioon | Enable/Disable |
| Sageduse stabiilsus | ±50ppm |
| Sagedus | 26 MHz |
| Praegune - Supply (Max) | 4.2mA |
| Base Resonator | MEMS |
| Absolute Pull Range (APR) | - |







-20 TO 70C, 3225, 50PPM, 2.5V, 2
OSC MEMS 27.0000MHZ LVCMOS SMD
-20 TO 70C, 3225, 50PPM, 2.5V, 2
MEMS OSC XO 27.0000MHZ H/LV-CMOS
-20 TO 70C, 3225, 50PPM, 2.5V, 2
-20 TO 70C, 3225, 50PPM, 2.5V, 2
-20 TO 70C, 3225, 50PPM, 2.5V, 2
-20 TO 70C, 3225, 50PPM, 2.5V, 2
-20 TO 70C, 3225, 50PPM, 2.5V, 2
MEMS OSC XO 25.000625MHZ H/LV-CM