| Tootja osanumber : | SC560BULTRT | RoHSi staatus : | Plii vaba / RoHS vastavuses |
|---|---|---|---|
| Tootja / bränd : | Semtech | Varude seisukord : | 42374 pcs Stock |
| Kirjeldus : | IC REG LINEAR POS ADJ 8MLPQ-UT | Laev alates : | Hongkong |
| Andmelehed : | SC560BULTRT.pdf | Saadetise tee : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Osa nr | SC560BULTRT |
|---|---|
| Tootja | Semtech |
| Kirjeldus | IC REG LINEAR POS ADJ 8MLPQ-UT |
| Lead Free status / RoHS staatus | Plii vaba / RoHS vastavuses |
| Saadaval olev kogus | 42374 pcs |
| Andmelehed | SC560BULTRT.pdf |
| Pinge väljavool (max) | 0.1V @ 200mA (Typ), 0.1V @ 200mA (Typ) |
| Pinge - väljund (min / fikseeritud) | 1.2V |
| Pinge - väljund (max) | 5V |
| Pinge - sisend (max) | 5.5V |
| Pakkuja seadme pakett | 8-MLPQ-UT (1.5x1.5) |
| Seeria | - |
| Kaitsefunktsioonid | Over Temperature, Short Circuit, Under Voltage Lockout (UVLO) |
| Pakend | Tape & Reel (TR) |
| Pakett / kott | 8-UFQFN |
| PSRR | 65dB ~ 40dB (1kHz) |
| Väljundtüüp | Adjustable |
| Väljundkonfiguratsioon | Positive |
| Muud nimed | SC560BULTR |
| Töötemperatuur | -40°C ~ 85°C |
| Regulaatorite arv | 2 |
| Paigaldus tüüp | Surface Mount |
| Niiskuse tundlikkuse tase (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Lead Free status / RoHS staatus | Lead free / RoHS Compliant |
| Täpsem kirjeldus | Linear Voltage Regulator IC Positive Adjustable 2 Output 1.2 V ~ 5 V 300mA, 300mA 8-MLPQ-UT (1.5x1.5) |
| Praegune - vaikne (Iq) | 100µA |
| Praegune - väljund | 300mA, 300mA |
| Juhtimisfunktsioonid | Enable |







IC REG LIN 2.85V/2.85V 8MLPQ-UT
IC REG LINEAR 1.8V/2.5V 8MLPQ-UT
DISPLAY 7SEG 0.56" SGL RED 10DIP
IC REG LINEAR POS ADJ 8MLPQ-UT

DISPLAY 7SEG 0.56" SGL YLW 10DIP
IC REG LINEAR 1.5V/2.5V 8MLPQ-UT

DISPLAY 7SEG 0.56" SGL RED 10DIP

DISPLAY 7SEG 0.56" SGL YLW 10DIP
IC REG LINEAR POS ADJ 8MLPQ-UT
IC REG LINEAR 1.8V/2.8V 8MLPQ-UT