| Tootja osanumber : | ZW-36-09-L-S-410-115 |
|---|---|
| RoHSi staatus : | |
| Tootja / bränd : | Samtec, Inc. |
| Varude seisukord : | - |
| Kirjeldus : | CONN BRD STACK .100" 36POS |
| Laev alates : | Hongkong |
| Andmelehed : | ZW-36-09-L-S-410-115(1).pdfZW-36-09-L-S-410-115(2).pdf |
| Saadetise tee : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Osa nr | ZW-36-09-L-S-410-115 |
|---|---|
| Tootja | Samtec, Inc. |
| Kirjeldus | CONN BRD STACK .100" 36POS |
| Lead Free status / RoHS staatus | |
| Saadaval olev kogus | Laos |
| Andmelehed | ZW-36-09-L-S-410-115(1).pdfZW-36-09-L-S-410-115(2).pdf |
| Lõpetamine | Solder |
| Seeria | Flex Stack, ZW |
| Ristliikumine | - |
| Pigi | 0.100" (2.54mm) |
| Pakk | Bulk |
| Ridade arv | 1 |
| Positsioonide arv | 36 |
| Paigaldus tüüp | Through Hole |
| Pikkus - saba | 0.115" (2.921mm) |
| Pikkus - stack kõrgus | 0.410" (10.414mm) |
| Pikkus - postitus (paaritus) | 0.205" (5.207mm) |
| Pikkus - üldine pistik | 0.730" (18.542mm) |
| Kontakt viimistluse paksus - postitus (paaritamine) | 10.0µin (0.25µm) |
| Kontakt Finish - Postitus (paaritamine) | Gold |
| Värv | Black |
| Baastoote number | ZW-36-09 |








CONN BRD STACK .100" 36POS

CONN BRD STACK .100" 72POS

CONN BRD STACK .100" 72POS

CONN BRD STACK .100" 36POS

CONN BRD STACK .100" 72POS

CONN BRD STACK .100" 72POS

CONN BRD STACK .100" 72POS

CONN BRD STACK .100" 72POS

CONN BRD STACK .100" 36POS

CONN BRD STACK .100" 72POS