| Tootja osanumber : | SSW-132-22-SM-S | RoHSi staatus : | |
|---|---|---|---|
| Tootja / bränd : | Samtec, Inc. | Varude seisukord : | - |
| Kirjeldus : | CONN RCPT 32POS 0.1 GOLD PCB | Laev alates : | Hongkong |
| Andmelehed : | Saadetise tee : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Osa nr | SSW-132-22-SM-S |
|---|---|
| Tootja | Samtec, Inc. |
| Kirjeldus | CONN RCPT 32POS 0.1 GOLD PCB |
| Lead Free status / RoHS staatus | |
| Saadaval olev kogus | Laos |
| Andmelehed | |
| Pinge reiting | - |
| Lõpetamine | Solder |
| Stiil | Board to Board or Cable |
| Seeria | SSW |
| Ristade vahe - paaritus | - |
| Pitch - paaritamine | 0.100" (2.54mm) |
| Pakk | Bulk |
| Töötemperatuur | -55°C ~ 125°C |
| Ridade arv | 1 |
| Laaditud positsioonide arv | All |
| Positsioonide arv | 32 |
| Paigaldus tüüp | Through Hole |
| Materjali süttivuse hinnang | UL94 V-0 |
| Matingi virnastajad | - |
| Isolatsioonimaterjal | Liquid Crystal Polymer (LCP) |
| Isolatsiooni kõrgus | 0.335" (8.51mm) |
| Isolatsiooni värv | Black |
| Ingress Protection | - |
| Omadused | - |
| Kinnitusviis | Push-Pull |
| Praegune hinnang (AMP) | 4.7A per Contact |
| Kontakttekst | Forked |
| Võta ühendust kujuga | Square |
| Kontakt materjali | Phosphor Bronze |
| Pikkus - postitus | 0.194" (4.93mm) |
| Kontakt Finish Thickness - postitus | - |
| Kontakt viimistluse paksus - paaritus | 30.0µin (0.76µm) |
| Kontakt Finish - Postitus | Tin |
| Kontakt Finish - Paaritamine | Gold |
| Pistiku tüüp | Receptacle |
| Baastoote number | SSW-132 |
| Taotlused | - |








CONN RCPT 64POS 0.1 GOLD PCB

CONN RCPT 64POS 0.1 GOLD SMD

CONN RCPT 64POS 0.1 GOLD SMD

CONN RCPT 64POS 0.1 GOLD PCB

CONN RCPT 96POS 0.1 GOLD PCB

CONN RCPT 96POS 0.1 GOLD PCB R/A

CONN RCPT 96POS 0.1 GOLD PCB

CONN RCPT 64POS 0.1 GOLD PCB R/A

CONN RCPT 96POS 0.1 GOLD PCB R/A

CONN RCPT 64POS 0.1 GOLD PCB R/A