| Tootja osanumber : | MTSW-150-22-T-S-236 | RoHSi staatus : | |
|---|---|---|---|
| Tootja / bränd : | Samtec, Inc. | Varude seisukord : | - |
| Kirjeldus : | CONN HEADER VERT 50POS 2.54MM | Laev alates : | Hongkong |
| Andmelehed : | MTSW-150-22-T-S-236(1).pdfMTSW-150-22-T-S-236(2).pdf | Saadetise tee : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Osa nr | MTSW-150-22-T-S-236 |
|---|---|
| Tootja | Samtec, Inc. |
| Kirjeldus | CONN HEADER VERT 50POS 2.54MM |
| Lead Free status / RoHS staatus | |
| Saadaval olev kogus | Laos |
| Andmelehed | MTSW-150-22-T-S-236(1).pdfMTSW-150-22-T-S-236(2).pdf |
| Pinge reiting | - |
| Lõpetamine | Solder |
| Stiil | Board to Board or Cable |
| Varjuline | Unshrouded |
| Seeria | Flex Stack, MTSW |
| Ristade vahe - paaritus | - |
| Pitch - paaritamine | 0.100" (2.54mm) |
| Pakk | Bulk |
| Üldine kontaktpikkus | 0.630" (16.00mm) |
| Töötemperatuur | -55°C ~ 105°C |
| Ridade arv | 1 |
| Laaditud positsioonide arv | All |
| Positsioonide arv | 50 |
| Paigaldus tüüp | Through Hole |
| Materjali süttivuse hinnang | UL94 V-0 |
| Matingi virnastajad | - |
| Isolatsioonimaterjal | Polyester, Glass Filled |
| Isolatsiooni kõrgus | 0.100" (2.54mm) |
| Isolatsiooni värv | Black |
| Ingress Protection | - |
| Omadused | - |
| Kinnitusviis | Push-Pull |
| Praegune hinnang (AMP) | 3A |
| Kontakttekst | Male Pin |
| Võta ühendust kujuga | Square |
| Kontakt materjali | Phosphor Bronze |
| Pikkus - postitus | 0.294" (7.47mm) |
| Kontakt pikkus - paaritamine | 0.236" (6.00mm) |
| Kontakt Finish Thickness - postitus | - |
| Kontakt viimistluse paksus - paaritus | - |
| Kontakt Finish - Postitus | Tin |
| Kontakt Finish - Paaritamine | Tin |
| Pistiku tüüp | Header, Cuttable |
| Baastoote number | MTSW-150 |
| Taotlused | - |








CONN HEADER R/A 50POS 2.54MM

CONN HEADER R/A 50POS 2.54MM

CONN HEADER VERT 50POS 2.54MM

CONN HEADER R/A 50POS 2.54MM

CONN HEADER R/A 50POS 2.54MM

CONN HEADER VERT 50POS 2.54MM

CONN HEADER VERT 50POS 2.54MM

CONN HEADER R/A 50POS 2.54MM

CONN HEADER R/A 50POS 2.54MM

CONN HEADER VERT 50POS 2.54MM