| Tootja osanumber : | MTSW-112-28-S-T-990 | RoHSi staatus : | |
|---|---|---|---|
| Tootja / bränd : | Samtec, Inc. | Varude seisukord : | - |
| Kirjeldus : | CONN HEADER VERT 36POS 2.54MM | Laev alates : | Hongkong |
| Andmelehed : | MTSW-112-28-S-T-990(1).pdfMTSW-112-28-S-T-990(2).pdf | Saadetise tee : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Osa nr | MTSW-112-28-S-T-990 |
|---|---|
| Tootja | Samtec, Inc. |
| Kirjeldus | CONN HEADER VERT 36POS 2.54MM |
| Lead Free status / RoHS staatus | |
| Saadaval olev kogus | Laos |
| Andmelehed | MTSW-112-28-S-T-990(1).pdfMTSW-112-28-S-T-990(2).pdf |
| Pinge reiting | - |
| Lõpetamine | Solder |
| Stiil | Board to Board or Cable |
| Varjuline | Unshrouded |
| Seeria | Flex Stack, MTSW |
| Ristade vahe - paaritus | 0.100" (2.54mm) |
| Pitch - paaritamine | 0.100" (2.54mm) |
| Pakk | Bulk |
| Üldine kontaktpikkus | 1.130" (28.70mm) |
| Töötemperatuur | -55°C ~ 125°C |
| Ridade arv | 3 |
| Laaditud positsioonide arv | All |
| Positsioonide arv | 36 |
| Paigaldus tüüp | Through Hole |
| Materjali süttivuse hinnang | UL94 V-0 |
| Matingi virnastajad | - |
| Isolatsioonimaterjal | Polyester, Glass Filled |
| Isolatsiooni kõrgus | 0.100" (2.54mm) |
| Isolatsiooni värv | Black |
| Ingress Protection | - |
| Omadused | - |
| Kinnitusviis | Push-Pull |
| Praegune hinnang (AMP) | 3A |
| Kontakttekst | Male Pin |
| Võta ühendust kujuga | Square |
| Kontakt materjali | Phosphor Bronze |
| Pikkus - postitus | 0.040" (1.02mm) |
| Kontakt pikkus - paaritamine | 0.990" (25.15mm) |
| Kontakt Finish Thickness - postitus | - |
| Kontakt viimistluse paksus - paaritus | 30.0µin (0.76µm) |
| Kontakt Finish - Postitus | Tin |
| Kontakt Finish - Paaritamine | Gold |
| Pistiku tüüp | Header, Cuttable |
| Baastoote number | MTSW-112 |
| Taotlused | - |








CONN HEADER VERT 24POS 2.54MM

CONN HEADER VERT 36POS 2.54MM

CONN HEADER VERT 36POS 2.54MM

CONN HEADER VERT 24POS 2.54MM

CONN HEADER VERT 36POS 2.54MM

CONN HEADER VERT 12POS 2.54MM

CONN HEADER VERT 36POS 2.54MM

CONN HEADER VERT 24POS 2.54MM

CONN HEADER VERT 24POS 2.54MM

CONN HEADER VERT 36POS 2.54MM