| Tootja osanumber : | MTSW-105-08-G-D-046-RA | RoHSi staatus : | |
|---|---|---|---|
| Tootja / bränd : | Samtec, Inc. | Varude seisukord : | - |
| Kirjeldus : | CONN HEADER R/A 10POS 2.54MM | Laev alates : | Hongkong |
| Andmelehed : | MTSW-105-08-G-D-046-RA(1).pdfMTSW-105-08-G-D-046-RA(2).pdf | Saadetise tee : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Osa nr | MTSW-105-08-G-D-046-RA |
|---|---|
| Tootja | Samtec, Inc. |
| Kirjeldus | CONN HEADER R/A 10POS 2.54MM |
| Lead Free status / RoHS staatus | |
| Saadaval olev kogus | Laos |
| Andmelehed | MTSW-105-08-G-D-046-RA(1).pdfMTSW-105-08-G-D-046-RA(2).pdf |
| Pinge reiting | - |
| Lõpetamine | Solder |
| Stiil | Board to Board or Cable |
| Varjuline | Unshrouded |
| Seeria | Flex Stack, MTSW |
| Ristade vahe - paaritus | 0.100" (2.54mm) |
| Pitch - paaritamine | 0.100" (2.54mm) |
| Pakk | Bulk |
| Üldine kontaktpikkus | - |
| Töötemperatuur | -55°C ~ 125°C |
| Ridade arv | 2 |
| Laaditud positsioonide arv | All |
| Positsioonide arv | 10 |
| Paigaldus tüüp | Through Hole, Right Angle |
| Materjali süttivuse hinnang | UL94 V-0 |
| Matingi virnastajad | - |
| Isolatsioonimaterjal | Polyester, Glass Filled |
| Isolatsiooni kõrgus | 0.219" (5.56mm) |
| Isolatsiooni värv | Black |
| Ingress Protection | - |
| Omadused | - |
| Kinnitusviis | Push-Pull |
| Praegune hinnang (AMP) | 3A |
| Kontakttekst | Male Pin |
| Võta ühendust kujuga | Square |
| Kontakt materjali | Phosphor Bronze |
| Pikkus - postitus | 0.090" (2.29mm) |
| Kontakt pikkus - paaritamine | 0.046" (1.17mm) |
| Kontakt Finish Thickness - postitus | 3.00µin (0.076µm) |
| Kontakt viimistluse paksus - paaritus | 10.0µin (0.25µm) |
| Kontakt Finish - Postitus | Gold |
| Kontakt Finish - Paaritamine | Gold |
| Pistiku tüüp | Header, Cuttable |
| Baastoote number | MTSW-105 |
| Taotlused | - |








CONN HEADER VERT 10POS 2.54MM

CONN HEADER R/A 10POS 2.54MM

CONN HEADER R/A 10POS 2.54MM

CONN HEADER VERT 10POS 2.54MM

CONN HEADER VERT 10POS 2.54MM

CONN HEADER VERT 10POS 2.54MM

CONN HEADER R/A 10POS 2.54MM

CONN HEADER VERT 10POS 2.54MM

CONN HEADER VERT 10POS 2.54MM

CONN HEADER R/A 10POS 2.54MM