| Tootja osanumber : | FTR-125-01-L-D-P-TR | RoHSi staatus : | |
|---|---|---|---|
| Tootja / bränd : | Samtec, Inc. | Varude seisukord : | - |
| Kirjeldus : | CONN HEADER SMD 50POS 1.27MM | Laev alates : | Hongkong |
| Andmelehed : | FTR-125-01-L-D-P-TR(1).pdfFTR-125-01-L-D-P-TR(2).pdf | Saadetise tee : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Osa nr | FTR-125-01-L-D-P-TR |
|---|---|
| Tootja | Samtec, Inc. |
| Kirjeldus | CONN HEADER SMD 50POS 1.27MM |
| Lead Free status / RoHS staatus | |
| Saadaval olev kogus | Laos |
| Andmelehed | FTR-125-01-L-D-P-TR(1).pdfFTR-125-01-L-D-P-TR(2).pdf |
| Pinge reiting | - |
| Lõpetamine | Solder |
| Stiil | Board to Board |
| Varjuline | Unshrouded |
| Seeria | FTR |
| Ristade vahe - paaritus | 0.100" (2.54mm) |
| Pitch - paaritamine | 0.050" (1.27mm) |
| Pakk | Tape & Reel (TR) |
| Üldine kontaktpikkus | - |
| Töötemperatuur | -55°C ~ 125°C |
| Ridade arv | 2 |
| Laaditud positsioonide arv | All |
| Positsioonide arv | 50 |
| Paigaldus tüüp | Surface Mount |
| Materjali süttivuse hinnang | UL94 V-0 |
| Matingi virnastajad | - |
| Isolatsioonimaterjal | Liquid Crystal Polymer (LCP) |
| Isolatsiooni kõrgus | 0.100" (2.54mm) |
| Isolatsiooni värv | Black |
| Ingress Protection | - |
| Omadused | Pick and Place |
| Kinnitusviis | Push-Pull |
| Praegune hinnang (AMP) | 3.1A per Contact |
| Kontakttekst | Male Pin |
| Võta ühendust kujuga | Square |
| Kontakt materjali | Phosphor Bronze |
| Pikkus - postitus | - |
| Kontakt pikkus - paaritamine | 0.230" (5.84mm) |
| Kontakt Finish Thickness - postitus | - |
| Kontakt viimistluse paksus - paaritus | 10.0µin (0.25µm) |
| Kontakt Finish - Postitus | Tin |
| Kontakt Finish - Paaritamine | Gold |
| Pistiku tüüp | Header |
| Baastoote number | FTR-125 |
| Taotlused | - |








CONN HEADER SMD 50POS 1.27MM

CONN HEADER SMD 25POS 1.27MM

CONN HEADER SMD 50POS 1.27MM

CONN HEADER SMD 50POS 1.27MM

CONN HEADER SMD 50POS 1.27MM

CONN HEADER SMD 50POS 1.27MM

CONN HEADER SMD 50POS 1.27MM
CONN HEADER SMD 50POS 1.27MM

CONN HEADER SMD 50POS 1.27MM

CONN HEADER SMD 25POS 1.27MM