| Tootja osanumber : | EW-17-12-G-S-600 |
|---|---|
| RoHSi staatus : | |
| Tootja / bränd : | Samtec, Inc. |
| Varude seisukord : | - |
| Kirjeldus : | CONN HDR 17POS 0.1 STACK T/H |
| Laev alates : | Hongkong |
| Andmelehed : | EW-17-12-G-S-600(1).pdfEW-17-12-G-S-600(2).pdf |
| Saadetise tee : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Osa nr | EW-17-12-G-S-600 |
|---|---|
| Tootja | Samtec, Inc. |
| Kirjeldus | CONN HDR 17POS 0.1 STACK T/H |
| Lead Free status / RoHS staatus | |
| Saadaval olev kogus | Laos |
| Andmelehed | EW-17-12-G-S-600(1).pdfEW-17-12-G-S-600(2).pdf |
| Lõpetamine | Solder |
| Seeria | Flex Stack, EW |
| Ristliikumine | - |
| Pigi | 0.100" (2.54mm) |
| Pakk | Bulk |
| Ridade arv | 1 |
| Positsioonide arv | 17 |
| Paigaldus tüüp | Through Hole |
| Pikkus - saba | 0.330" (8.382mm) |
| Pikkus - stack kõrgus | 0.600" (15.240mm) |
| Pikkus - postitus (paaritus) | 0.100" (2.540mm) |
| Pikkus - üldine pistik | 1.030" (26.162mm) |
| Kontakt viimistluse paksus - postitus (paaritamine) | 10.0µin (0.25µm) |
| Kontakt Finish - Postitus (paaritamine) | Gold |
| Värv | Black |
| Baastoote number | EW-17-12 |








CONN HDR 34POS 0.1 STACK T/H

CONN HDR 34POS 0.1 STACK T/H

CONN HDR 34POS 0.1 STACK T/H

CONN HDR 17POS 0.1 STACK T/H

CONN HDR 51POS 0.1 STACK T/H

CONN HDR 34POS 0.1 STACK T/H

CONN HDR 51POS 0.1 STACK T/H

CONN HDR 34POS 0.1 STACK T/H

CONN HDR 17POS 0.1 STACK T/H

CONN HDR 51POS 0.1 STACK T/H