| Tootja osanumber : | ESQ-103-39-S-S |
|---|---|
| RoHSi staatus : | |
| Tootja / bränd : | Samtec, Inc. |
| Varude seisukord : | - |
| Kirjeldus : | CONN SOCKET 3POS 0.1 GOLD PCB |
| Laev alates : | Hongkong |
| Andmelehed : | ESQ-103-39-S-S(1).pdfESQ-103-39-S-S(2).pdf |
| Saadetise tee : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Osa nr | ESQ-103-39-S-S |
|---|---|
| Tootja | Samtec, Inc. |
| Kirjeldus | CONN SOCKET 3POS 0.1 GOLD PCB |
| Lead Free status / RoHS staatus | |
| Saadaval olev kogus | Laos |
| Andmelehed | ESQ-103-39-S-S(1).pdfESQ-103-39-S-S(2).pdf |
| Pinge reiting | 550VAC |
| Lõpetamine | Solder |
| Stiil | Board to Board |
| Seeria | ESQ |
| Ristade vahe - paaritus | - |
| Pitch - paaritamine | 0.100" (2.54mm) |
| Pakk | Bulk |
| Töötemperatuur | -55°C ~ 125°C |
| Ridade arv | 1 |
| Laaditud positsioonide arv | All |
| Positsioonide arv | 3 |
| Paigaldus tüüp | Through Hole |
| Materjali süttivuse hinnang | UL94 V-0 |
| Matingi virnastajad | - |
| Isolatsioonimaterjal | Liquid Crystal Polymer (LCP) |
| Isolatsiooni kõrgus | 0.435" (11.05mm) |
| Isolatsiooni värv | Black |
| Ingress Protection | - |
| Omadused | - |
| Kinnitusviis | Push-Pull |
| Praegune hinnang (AMP) | 5.7A per Contact |
| Kontakttekst | Forked |
| Võta ühendust kujuga | Square |
| Kontakt materjali | Phosphor Bronze |
| Pikkus - postitus | 0.480" (12.19mm) |
| Kontakt Finish Thickness - postitus | - |
| Kontakt viimistluse paksus - paaritus | 30.0µin (0.76µm) |
| Kontakt Finish - Postitus | Tin |
| Kontakt Finish - Paaritamine | Gold |
| Pistiku tüüp | Elevated Socket |
| Baastoote number | ESQ-103 |
| Taotlused | - |








CONN SOCKET 9POS 0.1 GOLD PCB

CONN SOCKET 6POS 0.1 GOLD PCB

CONN SOCKET 6POS 0.1 GOLD PCB

CONN SOCKET 9POS 0.1 GOLD PCB

CONN SOCKET 9POS 0.1 GOLD PCB
CONN SOCKET 6POS 0.1 GOLD PCB

CONN SOCKET 3POS 0.1 GOLD PCB

CONN SOCKET 6POS 0.1 GOLD PCB

CONN SOCKET 3POS 0.1 GOLD PCB

CONN SOCKET 6POS 0.1 GOLD PCB