| Tootja osanumber : | DWM-18-60-G-S-607 | RoHSi staatus : | |
|---|---|---|---|
| Tootja / bränd : | Samtec, Inc. | Varude seisukord : | - |
| Kirjeldus : | CONN HDR 18POS 0.05 STACK T/H | Laev alates : | Hongkong |
| Andmelehed : | DWM-18-60-G-S-607(1).pdfDWM-18-60-G-S-607(2).pdfDWM-18-60-G-S-607(3).pdf | Saadetise tee : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Osa nr | DWM-18-60-G-S-607 |
|---|---|
| Tootja | Samtec, Inc. |
| Kirjeldus | CONN HDR 18POS 0.05 STACK T/H |
| Lead Free status / RoHS staatus | |
| Saadaval olev kogus | Laos |
| Andmelehed | DWM-18-60-G-S-607(1).pdfDWM-18-60-G-S-607(2).pdfDWM-18-60-G-S-607(3).pdf |
| Lõpetamine | Solder |
| Seeria | Flex Stack, DWM |
| Ristliikumine | - |
| Pigi | 0.050" (1.27mm) |
| Pakk | Bulk |
| Ridade arv | 1 |
| Positsioonide arv | 18 |
| Paigaldus tüüp | Through Hole |
| Pikkus - saba | 0.120" (3.048mm) |
| Pikkus - stack kõrgus | 0.607" (15.418mm) |
| Pikkus - postitus (paaritus) | 0.098" (2.489mm) |
| Pikkus - üldine pistik | 0.825" (20.955mm) |
| Kontakt viimistluse paksus - postitus (paaritamine) | 10.0µin (0.25µm) |
| Kontakt Finish - Postitus (paaritamine) | Gold |
| Värv | Black |
| Baastoote number | DWM-18 |








CONN HDR 36POS 0.05 STACK T/H

CONN HDR 18POS 0.05 STACK T/H

CONN HDR 18POS 0.05 STACK T/H

CONN HDR 18POS 0.05 STACK T/H

CONN HDR 18POS 0.05 STACK T/H

CONN HDR 36POS 0.05 STACK T/H

CONN HDR 18POS 0.05 STACK T/H

CONN HDR 18POS 0.05 STACK T/H

CONN HDR 36POS 0.05 STACK T/H

CONN HDR 36POS 0.05 STACK T/H