| Tootja osanumber : | SI-B8U141560LD | RoHSi staatus : | Plii vaba / RoHS vastavuses |
|---|---|---|---|
| Tootja / bränd : | Samsung Semiconductor | Varude seisukord : | 2758 pcs Stock |
| Kirjeldus : | LED SLIM 3500K 2210LM FRONT WIRE | Laev alates : | Hongkong |
| Andmelehed : | Saadetise tee : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Osa nr | SI-B8U141560LD |
|---|---|
| Tootja | Samsung Semiconductor |
| Kirjeldus | LED SLIM 3500K 2210LM FRONT WIRE |
| Lead Free status / RoHS staatus | Plii vaba / RoHS vastavuses |
| Saadaval olev kogus | 2758 pcs |
| Andmelehed | |
| Lainepikkus | - |
| Pinge - edasi (Vf) (tüüp) | 35.2V |
| Vaatenurk | 115° |
| Tüüp | LED Module |
| Temperatuur - test | 50°C |
| Suurus / mõõde | 560.00mm L x 24.00mm W |
| Seeria | LT-S562N |
| Pakend | Tray |
| Niiskuse tundlikkuse tase (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Tootja Standardne pliiaeg | 6 Weeks |
| Lumens / Watt @ Current - Test | 157 lm/W |
| Valgust kiirgav pind (LES) | - |
| Objektiivi tüüp | Flat |
| Lead Free status / RoHS staatus | Lead free / RoHS Compliant |
| Kõrgus | 5.80mm |
| Flux @ Current / Temperature - Test | 2210 lm (Typ) |
| Omadused | With Connector |
| Täpsem kirjeldus | LED Lighting COBs, Engines, Modules LED Module LT-S562N White, Warm Linear Light Strip |
| Praegune - test | 400mA |
| Praegune - maks | 720mA |
| Konfiguratsioon | Linear Light Strip |
| Värv | White, Warm |
| CRI (värvide kujutise indeks) | 80 |
| CCT (K) | 3500K 3-Step MacAdam Ellipse |







LED MOD LTM282BG2 WARM WHT STRIP
LED SLIM 3500K 2210LM FRONT WIRE
LED 3500K 80CRI LM561B
LED SLIM 3500K 2210LM FRONT WIRE
LED SLIM 3500K 2210LM BACK WIRE
LED MODULE LTM282CG3
LED MODULE 3500K M562A_G2
LED SLIM 3500K 2210LM FRONT WIRE
LED SLIM 3500K 2210LM BACK WIRE
LED MOD V SER GEN3 LNR 3000K