| Tootja osanumber : | SM6F20AY |
|---|---|
| RoHSi staatus : | |
| Tootja / bränd : | STMicroelectronics |
| Varude seisukord : | - |
| Kirjeldus : | TVS DIODE 20VWM 42.8VC SOD128FLT |
| Laev alates : | Hongkong |
| Andmelehed : | SM6F20AY.pdf |
| Saadetise tee : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Osa nr | SM6F20AY |
|---|---|
| Tootja | STMicroelectronics |
| Kirjeldus | TVS DIODE 20VWM 42.8VC SOD128FLT |
| Lead Free status / RoHS staatus | |
| Saadaval olev kogus | Laos |
| Andmelehed | SM6F20AY.pdf |
| Pinge - tagurdamine (tüüp) | 20V (Max) |
| Pinge - kinnitus (max) @ Ipp | 42.8V |
| Pinge - jaotus (min) | 22.2V |
| Ühesuunalised kanalid | 1 |
| Tüüp | Zener |
| Pakkuja seadme pakett | SOD128Flat |
| Seeria | Automotive, AEC-Q101, SM6F |
| Toiteliini kaitse | No |
| Võimsus - Peak pulss | 600W |
| Pakett / kott | SOD-128 |
| Pakk | Tape & Reel (TR) |
| Töötemperatuur | -55°C ~ 175°C (TJ) |
| Paigaldus tüüp | Surface Mount |
| Praegus - Peak pulss (10 / 1000μs) | 93A (8/20µs) |
| Mahtuvus @ sagedus | - |
| Baastoote number | SM6F20 |
| Taotlused | Automotive |








TVS DIODE 28VWM 59VC SOD128FLAT

TVS DIODE 14VWM 29VC SOD128FLAT

TVS DIODE 15VWM 32.5VC SOD128FLT

TVS DIODE 18VWM 39.3VC SOD128FLT

TVS DIODE 16VWM 34.7VC SOD128FLT

TVS DIODE 13VWM 27.2VC SOD128FLT

TVS DIODE 22VWM 48.3VC SOD128FLT

TVS DIODE 26VWM 53.5VC SOD128FLT

TVS DIODE 24VWM 50VC SOD128FLAT

TVS DIODE 23VWM 49.2VC SOD128FLT