| Tootja osanumber : | L6986HTR |
|---|---|
| RoHSi staatus : | |
| Tootja / bränd : | STMicroelectronics |
| Varude seisukord : | 12 pcs Stock |
| Kirjeldus : | POWER MANAGEMENT |
| Laev alates : | Hongkong |
| Andmelehed : | L6986HTR(1).pdfL6986HTR(2).pdf |
| Saadetise tee : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Osa nr | L6986HTR |
|---|---|
| Tootja | STMicroelectronics |
| Kirjeldus | POWER MANAGEMENT |
| Lead Free status / RoHS staatus | |
| Saadaval olev kogus | 12 pcs |
| Andmelehed | L6986HTR(1).pdfL6986HTR(2).pdf |
| Pinge - väljund (min / fikseeritud) | 0.85V |
| Pinge - väljund (max) | 38V |
| Pinge - sisend (min) | 4V |
| Pinge - sisend (max) | 38V |
| Topoloogia | Buck |
| Sünkroonse alalditava | Yes |
| Pakkuja seadme pakett | 16-HTSSOP |
| Seeria | - |
| Pakett / kott | 16-PowerTSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Pakk | Tape & Reel (TR) |
| Väljundtüüp | Adjustable |
| Väljundkonfiguratsioon | Positive |
| Töötemperatuur | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| Väljundite arv | 1 |
| Paigaldus tüüp | Surface Mount |
| Funktsioon | Step-Down |
| Sagedus - lülitus | 250kHz ~ 2MHz |
| Praegune - väljund | 2A |
| Baastoote number | L6986 |







POWER MANAGEMENT

TUNING ROTOR; 0.094-80 UNS-2A; B

TUNING ROTOR; 0.094-80 UNS-2A; B

IC REG BUCK ADJ 2A SYNC 16HTSSOP
38 V, 2 A SYNCHRONOUS STEP-DOWN
38 V, 2 A SYNCHRONOUS STEP-DOWN
38 V, 5W SYNCHRONOUS ISO-BUCK CO
38 V, 2 A SYNCHRONOUS STEP-DOWN
POWER MANAGEMENT

IC REG CTRLR BUCK 20TSSOP