| Tootja osanumber : | 74ACT1284TTR | RoHSi staatus : | Plii vaba / RoHS vastavuses |
|---|---|---|---|
| Tootja / bränd : | STMicroelectronics | Varude seisukord : | 22498 pcs Stock |
| Kirjeldus : | IC TXRX IEEE 1284 HS 20-TSSOP | Laev alates : | Hongkong |
| Andmelehed : | 74ACT1284TTR.pdf | Saadetise tee : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Osa nr | 74ACT1284TTR |
|---|---|
| Tootja | STMicroelectronics |
| Kirjeldus | IC TXRX IEEE 1284 HS 20-TSSOP |
| Lead Free status / RoHS staatus | Plii vaba / RoHS vastavuses |
| Saadaval olev kogus | 22498 pcs |
| Andmelehed | 74ACT1284TTR.pdf |
| Toitepinge | 4.5 V ~ 5.5 V |
| Pakkuja seadme pakett | 20-TSSOP |
| Seeria | 74ACT |
| Pakend | Tape & Reel (TR) |
| Pakett / kott | 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Töötemperatuur | -40°C ~ 85°C |
| Bitide arv | 7 |
| Paigaldus tüüp | Surface Mount |
| Niiskuse tundlikkuse tase (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Logic Type | IEEE STD 1284 Translation Transceiver |
| Lead Free status / RoHS staatus | Lead free / RoHS Compliant |
| Täpsem kirjeldus | IEEE STD 1284 Translation Transceiver IC 20-TSSOP |
| Baasosa number | 74ACT1284 |








3-TO-8 LINE DECODER/DEMULTIPLEXE
IC DECODER/DEMUX 1X3:8 16DIP
LINE TRANSCEIVER
TXRX IEEE TTL COMPATIBLE 20SOIC
Laos
IC DECODER 3 TO 8 LINE 16-SOIC
TXRX IEEE TTL COMPATIBLE 20SOIC
LaosIC DECODER/DEMUX 3OF8 16-SOIC
LaosTXRX IEEE TTL COMPATIBLE 20TSSOP
Laos
IC HI SPEED IEEE1284 TXRX 20SOIC
IC DECODER/DEMUX 1-OF-8 16-DIP
Laos