| Tootja osanumber : | ISL6528CB | RoHSi staatus : | RoHS mittevastav |
|---|---|---|---|
| Tootja / bränd : | Renesas Electronics America | Varude seisukord : | - |
| Kirjeldus : | IC REG DL BUCK/LINEAR SYNC 8SOIC | Laev alates : | Hongkong |
| Andmelehed : | ISL6528CB(1).pdfISL6528CB(2).pdf | Saadetise tee : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Osa nr | ISL6528CB |
|---|---|
| Tootja | Renesas Electronics America |
| Kirjeldus | IC REG DL BUCK/LINEAR SYNC 8SOIC |
| Lead Free status / RoHS staatus | RoHS mittevastav |
| Saadaval olev kogus | Laos |
| Andmelehed | ISL6528CB(1).pdfISL6528CB(2).pdf |
| w / juhendaja | No |
| w / Sequencer | No |
| w / LED-draiver | No |
| Pinge / vool - väljund 3 | - |
| Pinge / vool - väljund 2 | Controller |
| Pinge / vool - väljund 1 | Controller |
| Pinge - varustus | 4.5V ~ 5.5V |
| Topoloogia | Step-Down (Buck) Synchronous (1), Linear (LDO) (1) |
| Pakkuja seadme pakett | 8-SOIC |
| Seeria | - |
| Pakett / kott | 8-SOIC (0.154', 3.90mm Width) |
| Pakk | Tube |
| Töötemperatuur | 0°C ~ 70°C |
| Väljundite arv | 2 |
| Paigaldus tüüp | Surface Mount |
| Sagedus - lülitus | 600kHz |
| Baastoote number | ISL6528 |







SWITCHING CONTROLLER
IC REG DL BUCK/LINEAR SYNC 8SOIC
IC REG CTRLR BUCK 16QFN
IC REG CTRLR BUCK 16QFN
SWITCHING CONTROLLER
SWITCHING CONTROLLER
IC REG CTRLR BUCK 16QFN

IC REG DL BCK/LINEAR SYNC 8-SOIC
IC REG DL BUCK/LINEAR SYNC 8SOIC

IC REG DL BCK/LINEAR SYNC 8-SOIC