| Tootja osanumber : | NB08592001 | RoHSi staatus : | |
|---|---|---|---|
| Tootja / bränd : | Raychem Cable Protection/TE Connectivity | Varude seisukord : | - |
| Kirjeldus : | HEAT SHRINK TUBING ATUM-12/4-X-S | Laev alates : | Hongkong |
| Andmelehed : | Saadetise tee : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Osa nr | NB08592001 |
|---|---|
| Tootja | Raychem Cable Protection/TE Connectivity |
| Kirjeldus | HEAT SHRINK TUBING ATUM-12/4-X-S |
| Lead Free status / RoHS staatus | |
| Saadaval olev kogus | Laos |
| Andmelehed | |
| Tüüp | Tubing, Semi-Flexible |
| Säilitamise / jahutamise temperatuur | 32°F ~ 95°F (0°C ~ 35°C) |
| Kokkuvõtte suhe | 3 to 1 |
| Kahandatav temperatuur | 80°C |
| Säilitamise algus | - |
| Säilitusaeg | 60 Months |
| Seeria | ATUM |
| Taastatud seina paksus | 0.070" (1.78mm) |
| Pakk | Bulk |
| Töötemperatuur | -55°C ~ 110°C |
| Materjal | Polyolefin (PO), Irradiated |
| Pikkus | 4.00 (1.22m) |
| Sisemine läbimõõt - tarnitakse | 0.472" (11.99mm) |
| Sisemine diameeter - taastatud | 0.157" (3.99mm) |
| Omadused | Fluid Resistant |
| Värv | Clear |
| Baastoote number | NB085 |








HEAT SHRINK TUBING ATUM-19/6-X-S
RFQ
HEATSHRINK 0.315"X4' BLACK METER
Laos
HEAT SHRINK TUBING ATUM-3/1-X-ST
RFQ
THERMISTOR NTC 10KOHM 3540K 0805

HTAT-4/1-0-STK

THERM NTC 100KOHM 3977K 0805

HEAT SHRINK TUBING ATUM-24/8-2-S
RFQ
HEAT SHRINK TUBING ATUM-24/8-X-S
RFQ
THERMISTOR NTC 22KOHM 3627K 0805

TERM BLOCK PLUG 8POS STR 5MM