| Tootja osanumber : | BV054-5328.0 | RoHSi staatus : | |
|---|---|---|---|
| Tootja / bränd : | Pulse Electronics Corporation | Varude seisukord : | - |
| Kirjeldus : | PWR XFMR LAMINATED 16VA TH | Laev alates : | Hongkong |
| Andmelehed : | BV054-5328.0(1).pdfBV054-5328.0(2).pdf | Saadetise tee : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Osa nr | BV054-5328.0 |
|---|---|
| Tootja | Pulse Electronics Corporation |
| Kirjeldus | PWR XFMR LAMINATED 16VA TH |
| Lead Free status / RoHS staatus | |
| Saadaval olev kogus | Laos |
| Andmelehed | BV054-5328.0(1).pdfBV054-5328.0(2).pdf |
| Kaal | 0.133 lb (60.33 g) |
| Pinge - teisene (täiskoormusega) | 9V |
| Pinge - peamine | 115V |
| Pinge - isolatsioon | - |
| Tüüp | Laminated Core |
| Lõpetamise stiil | PC Pin |
| Suurus / mõõde | 57.00mm L x 48.00mm W |
| Seeria | - |
| Sekundaarne keevkiht | Single |
| Primaarne tuulutus (id) | Dual |
| Võimsus - maks | 16VA |
| Paigaldus tüüp | Through Hole |
| Kõrgus - istutatud (max) | 39.00mm |
| Praegune - väljund (max) | 1.777A |
| Keskus Puudutage | No |








PWR XFMR LAMINATED 16VA TH

PWR XFMR LAMINATED 16VA TH

PWR XFMR LAMINATED 16VA TH

PWR XFMR LAMINATED 16VA TH

PWR XFMR LAMINATED 16VA TH

PWR XFMR LAMINATED 16VA TH

PWR XFMR LAMINATED 16VA TH

PWR XFMR LAMINATED 16VA TH

PWR XFMR LAMINATED 16VA TH

PWR XFMR LAMINATED 16VA TH