| Tootja osanumber : | RM25HG-24S | RoHSi staatus : | Plii vaba / RoHS vastavuses |
|---|---|---|---|
| Tootja / bränd : | Powerex, Inc. | Varude seisukord : | 5077 pcs Stock |
| Kirjeldus : | DIODE GEN PURP 1.2KV 25A TO264-3 | Laev alates : | Hongkong |
| Andmelehed : | Saadetise tee : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Osa nr | RM25HG-24S |
|---|---|
| Tootja | Powerex, Inc. |
| Kirjeldus | DIODE GEN PURP 1.2KV 25A TO264-3 |
| Lead Free status / RoHS staatus | Plii vaba / RoHS vastavuses |
| Saadaval olev kogus | 5077 pcs |
| Andmelehed | |
| Pinge - Edasi (Vf) (Max) @ Kui | 4V @ 100A |
| Pinge - DC reverse (Vr) (max) | 1200V |
| Pakkuja seadme pakett | - |
| Kiirus | Fast Recovery = 200mA (Io) |
| Seeria | - |
| Pöörde taastamise aeg (trr) | 300ns |
| Pakend | Bulk |
| Pakett / kott | TO-264-3, TO-264AA |
| Töötemperatuur - ühenduskoht | -40°C ~ 150°C |
| Paigaldus tüüp | Through Hole |
| Niiskuse tundlikkuse tase (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Lead Free status / RoHS staatus | Lead free / RoHS Compliant |
| Diode tüüp | Standard |
| Täpsem kirjeldus | Diode Standard 1200V 25A Through Hole |
| Praegune - tagasikäik @ Vr | 100µA @ 1200V |
| Jooksev - keskmine parandatud (Io) | 25A |
| Mahtuvus @ Vr, F | - |







RES SMD 0 OHM JUMPER 1W 2512
RES2512 1% 910K OHM 3W
RES SMD 931 OHM 1% 1W 2512

RES2512 5% 0 OHM 3W
RES SMD 100 OHM 5% 1W 2512
RES2512 1% 91 OHM 3W
RES SMD 10 OHM 5% 1W 2512
RES SMD 93.1 OHM 1% 1W 2512
RES2512 1% 9.1K OHM 3W
RES2512 5% 10 OHM 3W