| Tootja osanumber : | HSTTV150-C |
|---|---|
| RoHSi staatus : | |
| Tootja / bränd : | Panduit |
| Varude seisukord : | - |
| Kirjeldus : | HEATSHRINK 1-1/2" X 100' BLACK |
| Laev alates : | Hongkong |
| Andmelehed : | HSTTV150-C(1).pdfHSTTV150-C(2).pdfHSTTV150-C(3).pdfHSTTV150-C(4).pdfHSTTV150-C(5).pdfHSTTV150-C(6).pdf |
| Saadetise tee : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Osa nr | HSTTV150-C |
|---|---|
| Tootja | Panduit |
| Kirjeldus | HEATSHRINK 1-1/2" X 100' BLACK |
| Lead Free status / RoHS staatus | |
| Saadaval olev kogus | Laos |
| Andmelehed | HSTTV150-C(1).pdfHSTTV150-C(2).pdfHSTTV150-C(3).pdfHSTTV150-C(4).pdfHSTTV150-C(5).pdfHSTTV150-C(6).pdf |
| Tüüp | Tubing, Flexible |
| Säilitamise / jahutamise temperatuur | - |
| Kokkuvõtte suhe | 2 to 1 |
| Kahandatav temperatuur | 90°C |
| Säilitamise algus | - |
| Säilitusaeg | - |
| Seeria | HSTTV |
| Taastatud seina paksus | 0.040' (1.02mm) |
| Pakk | Bulk |
| Töötemperatuur | -55°C ~ 135°C |
| Materjal | Polyolefin (PO), Irradiated |
| Pikkus | 100.0' (30.5m) |
| Sisemine läbimõõt - tarnitakse | 1.500' (38.10mm) |
| Sisemine diameeter - taastatud | 0.750' (19.05mm) |
| Omadused | Flame Retardant, UV Resistant |
| Värv | Black |
| Baastoote number | HSTT |








HEATSHRINK 1/8" X 1000' YELLOW

HEATSHRINK 3/16" X 4' BLACK

HEATSHRINK 1-1/2" X 4' BLACK

HEATSHRINK 3/16" X 4' BLACK
HEATSHRINK 3/16" X 1000' BLACK
HEATSHRINK 1/8" X 0.5' BLK 1=10
HEATSHRINK 3/16" X 100' BLACK

HEATSHRINK 3/16" X 1000' RED

HEATSHRINK 1/8" X 1000' BLUE

HEATSHRINK 1/8" X 25' BLACK