| Tootja osanumber : | ERJ-6GEYJ365V |
|---|---|
| RoHSi staatus : | |
| Tootja / bränd : | Panasonic |
| Varude seisukord : | 42735 pcs Stock |
| Kirjeldus : | RES SMD 3.6M OHM 5% 1/8W 0805 |
| Laev alates : | Hongkong |
| Andmelehed : | ERJ-6GEYJ365V.pdf |
| Saadetise tee : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Osa nr | ERJ-6GEYJ365V |
|---|---|
| Tootja | Panasonic |
| Kirjeldus | RES SMD 3.6M OHM 5% 1/8W 0805 |
| Lead Free status / RoHS staatus | |
| Saadaval olev kogus | 42735 pcs |
| Andmelehed | ERJ-6GEYJ365V.pdf |
| Tolerants | ±5% |
| Temperatuuri koefitsient | -400/ +150ppm/°C |
| Pakkuja seadme pakett | 0805 |
| Suurus / mõõde | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| Seeria | ERJ-6G |
| Vastupanu | 3.6 MOhms |
| Hinnangud | AEC-Q200 |
| Võimsus (W) | 0.125W, 1/8W |
| Pakett / kott | 0805 (2012 Metric) |
| Pakk | Tape & Reel (TR) |
| Töötemperatuur | -55°C ~ 155°C |
| Lõppude arv | 2 |
| Kõrgus - istutatud (max) | 0.028" (0.70mm) |
| Omadused | Automotive AEC-Q200 |
| Ebaõnnestumise määr | - |
| Koostis | Thick Film |
| Baastoote number | ERJ-6GEYJ |







RES SMD 3.6K OHM 5% 1/8W 0805
RES SMD 36K OHM 5% 1/8W 0805
RES SMD 39K OHM 5% 1/8W 0805
RES SMD 39 OHM 5% 1/8W 0805
RES SMD 390 OHM 5% 1/8W 0805
RES SMD 3.9K OHM 5% 1/8W 0805
RES SMD 390K OHM 5% 1/8W 0805
RES SMD 360 OHM 5% 1/8W 0805
RES SMD 36 OHM 5% 1/8W 0805
RES SMD 360K OHM 5% 1/8W 0805