| Tootja osanumber : | ERA-3ARB1652V |
|---|---|
| RoHSi staatus : | |
| Tootja / bränd : | Panasonic |
| Varude seisukord : | - |
| Kirjeldus : | RES SMD 16.5KOHM 0.1% 1/10W 0603 |
| Laev alates : | Hongkong |
| Andmelehed : | ERA-3ARB1652V(1).pdfERA-3ARB1652V(2).pdfERA-3ARB1652V(3).pdfERA-3ARB1652V(4).pdfERA-3ARB1652V(5).pdf |
| Saadetise tee : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Osa nr | ERA-3ARB1652V |
|---|---|
| Tootja | Panasonic |
| Kirjeldus | RES SMD 16.5KOHM 0.1% 1/10W 0603 |
| Lead Free status / RoHS staatus | |
| Saadaval olev kogus | Laos |
| Andmelehed | ERA-3ARB1652V(1).pdfERA-3ARB1652V(2).pdfERA-3ARB1652V(3).pdfERA-3ARB1652V(4).pdfERA-3ARB1652V(5).pdf |
| Tolerants | ±0.1% |
| Temperatuuri koefitsient | ±10ppm/°C |
| Pakkuja seadme pakett | 0603 |
| Suurus / mõõde | 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) |
| Seeria | ERA-3A |
| Vastupanu | 16.5 kOhms |
| Hinnangud | AEC-Q200 |
| Võimsus (W) | 0.1W, 1/10W |
| Pakett / kott | 0603 (1608 Metric) |
| Pakk | Tape & Reel (TR) |
| Töötemperatuur | -55°C ~ 155°C |
| Lõppude arv | 2 |
| Kõrgus - istutatud (max) | 0.022" (0.55mm) |
| Omadused | Automotive AEC-Q200 |
| Ebaõnnestumise määr | - |
| Koostis | Thin Film |
| Baastoote number | ERA-3ARB |







RES SMD 1.65KOHM 0.1% 1/10W 0603
RES SMD 1.78KOHM 0.1% 1/10W 0603
RES SMD 1.69KOHM 0.1% 1/10W 0603
RES SMD 16.9KOHM 0.1% 1/10W 0603
RES SMD 1.82KOHM 0.1% 1/10W 0603
RES SMD 15.8KOHM 0.1% 1/10W 0603
RES SMD 1.74KOHM 0.1% 1/10W 0603
RES SMD 1.6K OHM 0.1% 1/10W 0603
RES SMD 1.58KOHM 0.1% 1/10W 0603
RES SMD 16K OHM 0.1% 1/10W 0603