| Tootja osanumber : | ERA-2HRB3241P | RoHSi staatus : | |
|---|---|---|---|
| Tootja / bränd : | Panasonic | Varude seisukord : | - |
| Kirjeldus : | RES SMD 0.25% 1/16W 0402 | Laev alates : | Hongkong |
| Andmelehed : | ERA-2HRB3241P(1).pdfERA-2HRB3241P(2).pdf | Saadetise tee : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Osa nr | ERA-2HRB3241P |
|---|---|
| Tootja | Panasonic |
| Kirjeldus | RES SMD 0.25% 1/16W 0402 |
| Lead Free status / RoHS staatus | |
| Saadaval olev kogus | Laos |
| Andmelehed | ERA-2HRB3241P(1).pdfERA-2HRB3241P(2).pdf |
| Tolerants | ±0.1% |
| Temperatuuri koefitsient | ±10ppm/°C |
| Pakkuja seadme pakett | 0402 |
| Suurus / mõõde | 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) |
| Seeria | ERA-2H |
| Vastupanu | 3.24 kOhms |
| Võimsus (W) | 0.063W, 1/16W |
| Pakett / kott | 0402 (1005 Metric) |
| Pakk | Tape & Reel (TR) |
| Töötemperatuur | -55°C ~ 125°C |
| Lõppude arv | 2 |
| Kõrgus - istutatud (max) | 0.016" (0.40mm) |
| Omadused | - |
| Ebaõnnestumise määr | - |
| Koostis | Thin Film |
| Baastoote number | ERA-2HRB |








RES SMD 0.25% 1/16W 0402

RES SMD 0.25% 1/16W 0402
RES SMD 3.3K OHM 0.1% 1/16W 0402

RES SMD 0.25% 1/16W 0402
RES SMD 3.24KOHM 0.1% 1/16W 0402
RES SMD 3.16KOHM 0.1% 1/16W 0402
RES SMD 324 OHM 0.1% 1/16W 0402

RES SMD 0.25% 1/16W 0402
RES SMD 316 OHM 0.1% 1/16W 0402
RES SMD 330 OHM 0.1% 1/16W 0402