| Tootja osanumber : | ECQ-E6183KZ | RoHSi staatus : | |
|---|---|---|---|
| Tootja / bränd : | Panasonic | Varude seisukord : | - |
| Kirjeldus : | CAP FILM 0.018UF 10% 630VDC RAD | Laev alates : | Hongkong |
| Andmelehed : | ECQ-E6183KZ(1).pdfECQ-E6183KZ(2).pdf | Saadetise tee : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Osa nr | ECQ-E6183KZ |
|---|---|
| Tootja | Panasonic |
| Kirjeldus | CAP FILM 0.018UF 10% 630VDC RAD |
| Lead Free status / RoHS staatus | |
| Saadaval olev kogus | Laos |
| Andmelehed | ECQ-E6183KZ(1).pdfECQ-E6183KZ(2).pdf |
| Pinge reiting - DC | 630V |
| Pinge reiting - AC | - |
| Tolerants | ±10% |
| Lõpetamine | PC Pins |
| Suurus / mõõde | 0.531' L x 0.217' W (13.50mm x 5.50mm) |
| Seeria | ECQ-E(K) |
| Hinnangud | - |
| Pakett / kott | Radial |
| Pakk | Bulk |
| Töötemperatuur | -40°C ~ 85°C |
| Paigaldus tüüp | Through Hole |
| Juhtiv vahemaa | 0.413' (10.50mm) |
| Kõrgus - istutatud (max) | 0.472' (12.00mm) |
| Omadused | - |
| Dielektriline materjal | Polyester, Metallized |
| Mahtuvus | 0.018 µF |
| Baastoote number | ECQ-E6183 |
| Taotlused | General Purpose |







CAP FILM 0.18UF 5% 630VDC RADIAL

CAP FILM 0.018UF 10% 630VDC RAD
CAP FILM 0.18UF 5% 630VDC RADIAL

CAP FILM 0.018UF 5% 630VDC RAD

CAP FILM 0.018UF 10% 630VDC RAD

FILM CAPACITOR

CAP FILM 0.018UF 10% 630VDC RAD
CAP FILM 0.018UF 10% 630VDC RAD

CAP FILM 0.018UF 10% 630VDC RAD

CAP FILM 0.018UF 10% 630VDC RAD