| Tootja osanumber : | UPB2E471MRD | RoHSi staatus : | |
|---|---|---|---|
| Tootja / bränd : | Nichicon | Varude seisukord : | - |
| Kirjeldus : | CAP ALUM 470UF 20% 250V RADIAL | Laev alates : | Hongkong |
| Andmelehed : | UPB2E471MRD(1).pdfUPB2E471MRD(2).pdf | Saadetise tee : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Osa nr | UPB2E471MRD |
|---|---|
| Tootja | Nichicon |
| Kirjeldus | CAP ALUM 470UF 20% 250V RADIAL |
| Lead Free status / RoHS staatus | |
| Saadaval olev kogus | Laos |
| Andmelehed | UPB2E471MRD(1).pdfUPB2E471MRD(2).pdf |
| Pinge - hinnatud | 250 V |
| Tolerants | ±20% |
| Maapealne pindala maa suurus | - |
| Suurus / mõõde | 0.984' Dia (25.00mm) |
| Seeria | UPB |
| Ripple Current @ madala sagedusega | 1.4 A @ 120 Hz |
| Ripple Current @ Kõrge sagedusega | 2.8 A @ 100 kHz |
| Hinnangud | - |
| Polarisatsioon | - |
| Pakett / kott | Radial, Can |
| Pakk | Bulk |
| Töötemperatuur | -25°C ~ 105°C |
| Paigaldus tüüp | Through Hole |
| Eluaeg @ Temp. | 5000 Hrs @ 105°C |
| Juhtiv vahemaa | 0.492' (12.50mm) |
| Kõrgus - istutatud (max) | 2.047' (52.00mm) |
| ESR (samaväärse seeria takistus) | - |
| Mahtuvus | 470 µF |
| Taotlused | General Purpose |







CAP ALUM 47UF 20% 250V RADIAL
CAP ALUM 10UF 20% 400V RADIAL
CAP ALUM 100UF 20% 400V RADIAL
CAP ALUM 47UF 20% 250V RADIAL
CAP ALUM 33UF 20% 250V RADIAL
CAP ALUM 68UF 20% 250V RADIAL
CAP ALUM 10UF 20% 400V RADIAL
CAP ALUM 390UF 20% 250V RADIAL
CAP ALUM 68UF 20% 250V RADIAL
CAP ALUM 390UF 20% 250V RADIAL