| Tootja osanumber : | A13AB |
|---|---|
| RoHSi staatus : | |
| Tootja / bränd : | NKK Switches |
| Varude seisukord : | - |
| Kirjeldus : | SWITCH TOGGLE SPDT 0.4VA 28V |
| Laev alates : | Hongkong |
| Andmelehed : | A13AB(1).pdfA13AB(2).pdfA13AB(3).pdf |
| Saadetise tee : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Osa nr | A13AB |
|---|---|
| Tootja | NKK Switches |
| Kirjeldus | SWITCH TOGGLE SPDT 0.4VA 28V |
| Lead Free status / RoHS staatus | |
| Saadaval olev kogus | Laos |
| Andmelehed | A13AB(1).pdfA13AB(2).pdfA13AB(3).pdf |
| Pinge reiting - DC | 28 V |
| Pinge reiting - AC | 28 V |
| Lõpetamise stiil | PC Pin |
| Lülitage funktsioon | On-Off-On |
| Seeria | A |
| Panel Cutout Mõõtmed | - |
| Pakk | Bulk |
| Töötemperatuur | -30°C ~ 85°C |
| Paigaldus tüüp | Through Hole |
| Ingress Protection | - |
| Valgustuse pinge (nimiväärtus) | - |
| Valgustuse tüüp, värv | - |
| Valgustus | Non-Illuminated |
| Omadused | Process Sealed |
| Elektriline elu | 50,000 Cycles |
| Praegune hinnang (AMP) | 0.4VA (AC/DC) |
| Ringkonnakoht | SPDT |
| Pingutuslõng | Unthreaded, Square |
| Täituri tüüp | Standard Round |
| Täiturmehhanism | Polyamide (PA), Nylon, Glass Filled |
| Ajami pikkus | 10.00mm |








SWITCH TOGGLE SPDT 0.4VA 28V

SWITCH TOGGLE SPDT 0.4VA 28V

SWITCH TOGGLE SPDT 0.4VA 28V

SWITCH TOGGLE SPDT 0.4VA 28V

NOZZLE,2.3MM,817/808/807
SWITCH TOGGLE SPDT 0.4VA 28V
SENSOR HALL ANALOG 6MLP/DFN
HT-SCE-1K-3/16-2.0-0
Laos
NOZZLE,1.3MM,EXT,817/808/807
SENSOR HALL ANALOG 6MLP/DFN