| Tootja osanumber : | 850-40-003-30-001000 |
|---|---|
| RoHSi staatus : | |
| Tootja / bränd : | Mill-Max |
| Varude seisukord : | - |
| Kirjeldus : | CONN HEADER SMD 3POS 1.27MM |
| Laev alates : | Hongkong |
| Andmelehed : | 850-40-003-30-001000.pdf |
| Saadetise tee : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Osa nr | 850-40-003-30-001000 |
|---|---|
| Tootja | Mill-Max |
| Kirjeldus | CONN HEADER SMD 3POS 1.27MM |
| Lead Free status / RoHS staatus | |
| Saadaval olev kogus | Laos |
| Andmelehed | 850-40-003-30-001000.pdf |
| Pinge reiting | - |
| Lõpetamine | Solder |
| Stiil | Board to Board |
| Varjuline | Unshrouded |
| Seeria | 850 |
| Ristade vahe - paaritus | - |
| Pitch - paaritamine | 0.050" (1.27mm) |
| Pakk | Bulk |
| Üldine kontaktpikkus | - |
| Töötemperatuur | - |
| Ridade arv | 1 |
| Laaditud positsioonide arv | All |
| Positsioonide arv | 3 |
| Paigaldus tüüp | Surface Mount |
| Materjali süttivuse hinnang | - |
| Matingi virnastajad | - |
| Isolatsioonimaterjal | Polyamide (PA46), Nylon 4/6 |
| Isolatsiooni kõrgus | 0.087" (2.20mm) |
| Isolatsiooni värv | Black |
| Ingress Protection | - |
| Omadused | - |
| Kinnitusviis | Push-Pull |
| Praegune hinnang (AMP) | - |
| Kontakttekst | Male Pin |
| Võta ühendust kujuga | Circular |
| Kontakt materjali | Brass Alloy |
| Pikkus - postitus | - |
| Kontakt pikkus - paaritamine | 0.118" (3.00mm) |
| Kontakt Finish Thickness - postitus | 200.0µin (5.08µm) |
| Kontakt viimistluse paksus - paaritus | 200.0µin (5.08µm) |
| Kontakt Finish - Postitus | Tin |
| Kontakt Finish - Paaritamine | Tin |
| Pistiku tüüp | Header |
| Baastoote number | 850-40 |
| Taotlused | - |







CONN HEADER SMD 4POS 1.27MM

STANDARD PIN HEADER

STANDARD PIN HEADER
CONN HEADER R/A 4POS 1.27MM
CONN HEADER SMD 4POS 1.27MM
CONN HEADER SMD 2POS 1.27MM
CONN HEADER SMD 2POS 1.27MM
CONN HEADER R/A 3POS 1.27MM
CONN HEADER VERT 3POS 1.27MM
CONN HEADER VERT 4POS 1.27MM