| Tootja osanumber : | 511-13-289-17-000003 | RoHSi staatus : | |
|---|---|---|---|
| Tootja / bränd : | Mill-Max | Varude seisukord : | - |
| Kirjeldus : | SKT PGA SOLDRTL | Laev alates : | Hongkong |
| Andmelehed : | 511-13-289-17-000003.pdf | Saadetise tee : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Osa nr | 511-13-289-17-000003 |
|---|---|
| Tootja | Mill-Max |
| Kirjeldus | SKT PGA SOLDRTL |
| Lead Free status / RoHS staatus | |
| Saadaval olev kogus | Laos |
| Andmelehed | 511-13-289-17-000003.pdf |
| Tüüp | PGA |
| Lõpetamise postituse pikkus | 0.170" (4.32mm) |
| Lõpetamine | Solder |
| Seeria | 511 |
| Pitch - postitus | 0.100" (2.54mm) |
| Pitch - paaritamine | 0.100" (2.54mm) |
| Pakk | Bulk |
| Töötemperatuur | -55°C ~ 125°C |
| Positsioonide või tihvtide arv (võrk) | 289 (17 x 17) |
| Paigaldus tüüp | Through Hole |
| Materjali süttivuse hinnang | UL94 V-0 |
| Elamu materjal | Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT), Polyester |
| Omadused | Closed Frame |
| Praegune hinnang (AMP) | 3 A |
| Võtke vastu vastupidavust | 10mOhm |
| Kontakt materjal - postitus | Brass Alloy |
| Kontakt materjal - paaritamine | Beryllium Copper |
| Kontakt Finish Thickness - postitus | 10.0µin (0.25µm) |
| Kontakt viimistluse paksus - paaritus | 30.0µin (0.76µm) |
| Kontakt Finish - Postitus | Gold |
| Kontakt Finish - Paaritamine | Gold |
| Baastoote number | 511-13 |








SKT PGA SOLDRTL

SKT PGA SOLDRTL

SKT PGA SOLDRTL

SKT PGA SOLDRTL

SKT PGA SOLDRTL

SKT PGA SOLDRTL

SKT PGA SOLDRTL

SKT PGA SOLDRTL

SKT PGA SOLDRTL

SKT PGA SOLDRTL