| Tootja osanumber : | 326-41-155-41-001000 |
|---|---|
| RoHSi staatus : | |
| Tootja / bränd : | Mill-Max |
| Varude seisukord : | - |
| Kirjeldus : | CONN RCPT 55POS 0.1 GOLD PCB |
| Laev alates : | Hongkong |
| Andmelehed : | 326-41-155-41-001000.pdf |
| Saadetise tee : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Osa nr | 326-41-155-41-001000 |
|---|---|
| Tootja | Mill-Max |
| Kirjeldus | CONN RCPT 55POS 0.1 GOLD PCB |
| Lead Free status / RoHS staatus | |
| Saadaval olev kogus | Laos |
| Andmelehed | 326-41-155-41-001000.pdf |
| Pinge reiting | - |
| Lõpetamine | Wire Wrap |
| Stiil | Board to Board |
| Seeria | 326 |
| Ristade vahe - paaritus | - |
| Pitch - paaritamine | 0.100" (2.54mm) |
| Pakk | Bulk |
| Töötemperatuur | -55°C ~ 125°C |
| Ridade arv | 1 |
| Laaditud positsioonide arv | All |
| Positsioonide arv | 55 |
| Paigaldus tüüp | Through Hole |
| Materjali süttivuse hinnang | - |
| Matingi virnastajad | - |
| Isolatsioonimaterjal | Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT), Polyester |
| Isolatsiooni kõrgus | 0.110" (2.79mm) |
| Isolatsiooni värv | Black |
| Ingress Protection | - |
| Omadused | - |
| Kinnitusviis | Push-Pull |
| Praegune hinnang (AMP) | 3A |
| Kontakttekst | Female Socket |
| Võta ühendust kujuga | Square |
| Kontakt materjali | Beryllium Copper |
| Pikkus - postitus | 0.358" (9.09mm) |
| Kontakt Finish Thickness - postitus | 200.0µin (5.08µm) |
| Kontakt viimistluse paksus - paaritus | 10.0µin (0.25µm) |
| Kontakt Finish - Postitus | Tin |
| Kontakt Finish - Paaritamine | Gold |
| Pistiku tüüp | Receptacle |
| Baastoote number | 326-41 |
| Taotlused | - |








CONN RCPT 55POS 0.1 GOLD PCB

CONN RCPT 56POS 0.1 GOLD PCB

CONN RCPT 54POS 0.1 GOLD PCB

CONN RCPT 54POS 0.1 GOLD PCB

CONN RCPT 55POS 0.1 GOLD PCB

CONN RCPT 53POS 0.1 GOLD PCB

CONN RCPT 56POS 0.1 GOLD PCB

CONN RCPT 56POS 0.1 GOLD PCB

CONN RCPT 54POS 0.1 GOLD PCB

CONN RCPT 53POS 0.1 GOLD PCB