| Tootja osanumber : | MCP6024-I/P |
|---|---|
| RoHSi staatus : | Plii vaba / RoHS vastavuses |
| Tootja / bränd : | Micrel / Microchip Technology |
| Varude seisukord : | 354 pcs Stock |
| Kirjeldus : | IC OPAMP GP 10MHZ RRO 14DIP |
| Laev alates : | Hongkong |
| Andmelehed : | MCP6024-I/P(1).pdfMCP6024-I/P(2).pdf |
| Saadetise tee : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Osa nr | MCP6024-I/P |
|---|---|
| Tootja | Micrel / Microchip Technology |
| Kirjeldus | IC OPAMP GP 10MHZ RRO 14DIP |
| Lead Free status / RoHS staatus | Plii vaba / RoHS vastavuses |
| Saadaval olev kogus | 354 pcs |
| Andmelehed | MCP6024-I/P(1).pdfMCP6024-I/P(2).pdf |
| Pinge - toide, ühe / kahe (±) | 2.5 V ~ 5.5 V |
| Pinge - Sisendite nihe | 500µV |
| Pakkuja seadme pakett | 14-PDIP |
| Uskumiskiirus | 7 V/µs |
| Seeria | - |
| Pakend | Tube |
| Pakett / kott | 14-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Väljundtüüp | Rail-to-Rail |
| Muud nimed | MCP6024I/P MCP6024IP |
| Töötemperatuur | -40°C ~ 85°C |
| Ahelate arv | 4 |
| Paigaldus tüüp | Through Hole |
| Niiskuse tundlikkuse tase (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Tootja Standardne pliiaeg | 10 Weeks |
| Lead Free status / RoHS staatus | Lead free / RoHS Compliant |
| Gain Bandwidth Toode | 10MHz |
| Täpsem kirjeldus | General Purpose Amplifier 4 Circuit Rail-to-Rail 14-PDIP |
| Praegune - pakkumine | 1mA |
| Praegune - väljund / kanal | 30mA |
| Praegune - Sisend Bias | 1pA |
| Baasosa number | MCP6024 |
| Võimendi tüüp | General Purpose |








IC OPAMP GP 10MHZ RRO 14DIP
IC OPAMP GP 10MHZ RRO 14TSSOP
IC OPAMP GP 10MHZ RRO 14TSSOP
IC OPAMP GP 10MHZ RRO 14SOIC
IC OPAMP GP 10MHZ RRO 14SOIC
IC OPAMP GP 10MHZ RRO 8SOIC
IC OPAMP GP 10MHZ RRO 14SOIC

IC OPAMP GP 10MHZ RRO 8TSSOP

IC OPAMP GP 10MHZ RRO 14SOIC
IC OPAMP GP 10MHZ RRO 14TSSOP